Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@Wayne Oddaj ją xD
avatar
ta za moje pp
avatar
21:39 Karta Jigglypuff. Bardzo rzadka karta kolekcjonerska wkońcu Duży uśmiech
avatar
A, no i coś ciepło się ostatnio zrobiło :')
avatar
Od jutra będziecie mogli zbierać walentynki!
avatar
poprawione dobrze to crashowanie klienta, które poprawiłem na szybko rano
avatar
@Nightmare można wiedzieć co zawierała nowa aktualizacja? Uśmiech
avatar
hope it better than old update xD
avatar
Rozkład kart Tarota na dziś: Dzisiejszy dzień jest pod znakiem władzy. Szefowa będzie dzisiaj niezwykle denerwująca i czepiająca się o wszystko. Osoba wam towarzysząca będzie dzisiaj wyjątkowo zazdrosna, często wywyższająca się, traktująca wszystko z góry. W dzisiejszym dniu należy zaufać ryzyku. Mimo że wasze dzisiejsze popędy będą nieodpowiedzialne i lekkomyślne, to uda wam się osiągnąć sukces, chociaż krótkotrwały. Przelotny romans, lekka wygrana. Warto pamiętać, że jednak nieustanna chęć działania i zmiany sprawi, że wasze mini-zwycięstwo zamieni się w mega-porażkę. Uważajcie, by nie przesadzić.
avatar
@osadnik w pierwszej kolejności trzeba zdać mi karte parasa i oddisha xD
avatar
U mnie po aktualizacji wszystko działa poprawnie, a więc zapowiada się kolejny wspaniały lekko zachmurzony dzień przy temperaturze około 2°C. Miejscami mogą pojawić się opady deszczu i sniegu, a ciśnienie wynosić będzie 1002 hPa. Meble nie będą nas już dłużej kłuły w bańki, a walentynki zbliżają się wielkimi krokami dlatego szykujcie niesamowite plany na wyśmienitą noc ze swoją drugą połówką bądź też sposoby na jej zdobycie! Dziękuję za uwagę i oddaję głos do studia.
avatar
gdzie zacząć ten quest na Lugie?
avatar
Po usunieciu uuid z confingu wszystko dziala Uśmiech Hasla sa zapamietywane i nie wymagaja ponownego wpisywania za kazdy razem Uśmiech dodatkowo problem z visual c ustapil Uśmiech
avatar
Po usunięciu danych logowania z config działa zapamiętywanie haseł, chyba że Night to poprawił Duży uśmiech
avatar
@Nightmare wgl nie da się zapamiętać, zaraz usune z configu i dodam jeszcze raz zobaczymy czy to pomoże
avatar
Kto ma problem z zapamiętywaniem haseł? Czy usunięcie linijki z uuid z configu pomaga? Czy hasła są resetowane raz czy w ogóle nie da się zapamiętać?
avatar
Poprawiłem problem z wylogowywaniem
avatar
Mam ten sam problem z wylogowywaniem itp
avatar
Takze jak padnie nam postac gdziekolwiek to odrazu wywala klienta i nie powraca do okna logowania postaci
avatar
aaa i Visual c wyskakuje mi na laptopie gdzie jest windows 7, natomiast na kompie gdzie jest windows 10 nie wyskakuje Uśmiech