Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Mam pytanie, czy jakiś procent na złapanie jest gdzieś dostępny - ponieważ nie wiem jaki procent na złapanie jest charizarda, pidgeoto itp - wyrzuciłem 100 ub na charizarda i nic, no więc szukam informacji.
avatar
Nie rozumiem po co sie spinać i obrażać innych przy tej okazji. Jest tyle innych możliwości, więc jeśli ktoś czuje się w tej grze już spełniony i nie ma nic do roboty, może zacząć grać w inną gre w oczekiwaniu, że może nadejdą tu zmiany i coś się ruszy. Bez nerwów bo one w niczym nie pomogą.
avatar
@Carisimo 1,5* stałych graczy, fantazja cię poniosła
avatar
@Davin Dlatego ja lecę im pod prąd i chce się pozbyć "dobytku i ryzwalizacji", bo miejsce tutaj nic nie znaczy.
avatar
"łatwe miejsce w rankingu" na co mi miejsce w rankingu, skoro jest tutaj 15 stałych graczy. xD
avatar
Tym co tak namiętnie krzyczą o ten reset zawsze chodziło tylko i wyłącznie o łatwe miejsce w rankingu bez żadnego wysiłku, bo przecież łatwiej jest krzyczeć o reset niż ruszyć tyłek by coś osiągnąć
avatar
Szkoda ze tak szybko ;c
avatar
Dobrze że wszystko się już wyjaśniło Uśmiech
avatar
A poza tym, ja sie nie mam o co obrazac
avatar
NIe masz za co przepraszac, zle odebralas to co napisalem, ja "odpisalem" i tyle
avatar
Fakt dzisiaj się działo ale nie ma sensu tego ciągnąć w nieskończoność aż sama jestem w szoku że tyle napisałam co rzadko się zdarza Duży uśmiech
avatar
W takim razie przepraszam i obiecuje z swojej strony że nie trafisz już wiecej na listę nierozumiejących
avatar
Jeszcze jakies watpliwosci w tym co napisalem? Chetnie podyskutuje, przynajmniej co sie tu bedzie dzialo chwile
avatar
Nikt ich nie zmusza, ale stawiajac server powinno się poczuwać do jakiejs roboty, bo obecna sytuacja (trzymanie serva samemu sobie) wyglada nie inaczej jak wlasnie zbieranie ewentualny wpłat za nic nierobienie. Dokładnie wiem co pisze i nie mam do ciebie problem zadnego (nie mam powodu), to ty mi zasugerowalas ze jestem "osoba nierozumiejaca ze mozna zaczac z nowa postac", wiec tylko sie do tego odnioslem
avatar
No dokładnie wytłumaczył z tym, że na takie wstrząsnięcie się nie zanosi, stąd zamknięcie tego (czy tam reset) byłoby w sam raz. Odnośnie legend, chodziło mi tutaj bardziej o ich wartość a raczej jej brak. Biegam z nimi i nic do nich pod tym wzgłedem nie mam, ale vip zrobił z tego pokemony na miarę shiny rattaty ktorą robisz za pare groszy. Ani to rare ani "powód do zadowolenia"
avatar
Tak więc Ithu prosze zastanów się co ty piszesz ok a nie masz problemy do mnie Uśmiech
avatar
Ithu-(i udawać, że jednak coś robią a w tym czasie dymać naiwnych na hajs tak jak teraz.) Swoją drogą nie uważam by kogoś tu naciągali na pieniądze ludzie dobrowolnie wysyłają smsy do sms shopa
avatar
Osadnik dokładnie wytłumaczył wszystkim już wystrczająco ten temat dlatego nie widze sensu by go kontynuować ajeżeli ja cb czymś uraziłam to napisz bo ty mnie raczej niczym
avatar
Ja wiem dobrze co napisałam dlatego nie mam do cb żadnej urazy ale ty chyba sam nie wiesz copiszesz ...
avatar
(byle nie bylo tylu legend i wyprzedzania lvlem fabuły o 100lat) przepraszam bardzo ale właśnie tej kwesti nie rozmuemim przecież używasz legend więc o co tobie chodzi wytłumacz mi to ??