Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
we we
avatar
Wiadomość się usunęła, szkoda słów ;d
avatar
@Davin ''
avatar
01:41 Karta Ditto. Bardzo rzadka karta kolekcjonerska
avatar
00:00
avatar
o której update?
avatar
No ja mu napisalem czemu tak sie dzieje i potwierdzil to, ale nie naprawil tego jeszcze
avatar
co ma byc naprawione, co jakis czas sie zdarza ze nie wpadnie do baga ;d
avatar
Night, i co z tym lootem kart? Bedzie naprawione? xD
avatar
@Carisimo skoro nie zalezy Ci na rankingu to do czego jest Ci reset potrzebny? Jeśli chcesz efektu podobnego do resetu to usuń sobie postać i zagraj od nowa. Wyjdzie to samo a Night się nie zmęczy
avatar
/chance NAZWA-POKEMONA
avatar
Mam pytanie, czy jakiś procent na złapanie jest gdzieś dostępny - ponieważ nie wiem jaki procent na złapanie jest charizarda, pidgeoto itp - wyrzuciłem 100 ub na charizarda i nic, no więc szukam informacji.
avatar
Nie rozumiem po co sie spinać i obrażać innych przy tej okazji. Jest tyle innych możliwości, więc jeśli ktoś czuje się w tej grze już spełniony i nie ma nic do roboty, może zacząć grać w inną gre w oczekiwaniu, że może nadejdą tu zmiany i coś się ruszy. Bez nerwów bo one w niczym nie pomogą.
avatar
@Carisimo 1,5* stałych graczy, fantazja cię poniosła
avatar
@Davin Dlatego ja lecę im pod prąd i chce się pozbyć "dobytku i ryzwalizacji", bo miejsce tutaj nic nie znaczy.
avatar
"łatwe miejsce w rankingu" na co mi miejsce w rankingu, skoro jest tutaj 15 stałych graczy. xD
avatar
Tym co tak namiętnie krzyczą o ten reset zawsze chodziło tylko i wyłącznie o łatwe miejsce w rankingu bez żadnego wysiłku, bo przecież łatwiej jest krzyczeć o reset niż ruszyć tyłek by coś osiągnąć
avatar
Szkoda ze tak szybko ;c
avatar
Dobrze że wszystko się już wyjaśniło Uśmiech
avatar
A poza tym, ja sie nie mam o co obrazac