Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Jeśli zatem, coś zostanie wprowadzone, szybciej na to wydak kase a tym samym dam zarobić na utrzymanie serwera
avatar
Jaki jest sens grania w gierkę, które za moment zostanie zresetowania? Jaki jest sens wydawania kasy, wysyłania sms'ów jak za chwile będzie reset gry?. Nie sztuką jest coś skasować, to najłatwiejsza ale i najgorsza opcja dla osób, które gierkę tworzą, bo zysku nie będą mieli. Wbijam lvl, zbieram itemki, zdobywam doświadczenia i to mnie trzyma w grze.
avatar
Anysean smutne jest to że niby jestes adminem na jakims serwie a trujesz tutaj cztery litery jakby cie mieli stamtąd wyrzucic i wcale bym sieim nie dziwiła tak więc dobrze napisalam że tutaj szukasz wsparcia Uśmiech
avatar
Carisimo "powodzenia z prowadzeniem tego serwera tacy gracze to skarb" Są o wiele lepsi od was tak więc fakt
avatar
Smutne masz życie plusując sobie sam wypowiedzi XD
avatar
Carisimo a co ty masz do ludzi z serwera??? popatrz na sb a potem oceniaj innych bo jak na razie brakim IQ świecisz tylko ty i twoja banda od resa
avatar
Ja myślałem, że tu ludzie mają choć trochę IQ, jednak się myliłem, powodzenia z prowadzeniem tego serwera tacy gracze to skarb XDXDXD
avatar
Dobra, czekam na zdanie kogoś "ważniejszego"
avatar
Anysean ja się zastanawiam co ty chcesz zdziałać tym swoim bezsensownym pisaniem bo jak na razie tylko mnie bawisz tym co piszesz Duży uśmiech
avatar
Zrobię nową postać i co mi to da? Będę gadał z npctami, bo na expie nie spotkam żywej duszy? Skoro dla was taka gra ma sens, to pozdrawiam XD
avatar
Anysean jedynymi osobami które płaczą nontop jesteście wy bo nie potraficie zrozumieć że jest opcja zrobienia nowej postaci ..
avatar
"Jest masa argumentow ze reset to by była porażka" No to czekam na te argumenty, bo jak na razie widzę tylko i wyłącznie twój płacz
avatar
Tak, myśle że ktoś kto gra teraz i poświęca swój czas zaczął by grać od nowa na odświeżonym serwerze razem z graczami.
avatar
Nadal odwołujecie się do tej topki, podacie inne argumenty? Niżej widać że macie gadane, także dalej czekam. "Ja wysłałem smsa to moje zdanie bardziej się liczy" Gdzie ja napisałem, że jego zdanie się bardziej liczy? Napisałem tylko że wydał trochę swoich pieniędzy i jest gotowy na reset, powinieneś tak to zrozumieć, bo do tego zmierzałem. Kanopus ja rozumiem, poświęciłeś swój "cenny" czas, ale pomyśl, dalej go będziesz tracił grając z 8 osobami.
avatar
Po 1. Nie napisałem ze posiadam swój serwer, tylko że jestem jego Adminem, a to 2 różne rzeczy. Po 2. Nie macie zielonego pojęcia jak działają serwery. "myslisz, ze ktos kto teraz gra...
avatar
Kanopus olej ich oni specjalnie prowokują bo myślą że coś zdziałają lecz tak naprawdę to administracja o tym decyduje a nie oni Uśmiech
avatar
" Ja wyslem smsa to moja zdanie bardziej sie liczy" XD Jest cala masa argumentow na to czemu taki reset bylby totalna porazka - wystarczy przewinac shoutboxa. Wiecej graczy po resecie? Serio myslisz, ze ktos kto teraz gra, poswieca swoj czas nagle by sie ucieszyl, ze jest reset i zaczal grac od nowa z usmiechem na twarzy?XD
avatar
Zajebiste argumenty, nie bo nie xDDD Za Ciebie znalazło by się 5 innych którzy by pograli po resecie. Co do Anysean gościu grał tu długo i też wydał swoje pieniądze na ten serwer, więc jego zdanie też powinno się liczyć.
avatar
Ależ Anysean ja cb kompletnie nie rozumiem bo masz swój serwer i trujesz cztery litery tutaj tak więc sam się zastanów nad sobą , a co do reszty zwolenników resa co 2 tygodnie to standard jak zwykle i nie mam zamiaru nawet powtarzać opcji która jest o wiele lepsza ale co ja będę tłumaczyć to osobą które liczą na szybką topke......
avatar
No widzę że jest ktoś, kto potrafi myśleć xD