Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Zrobię nową postać i co mi to da? Będę gadał z npctami, bo na expie nie spotkam żywej duszy? Skoro dla was taka gra ma sens, to pozdrawiam XD
avatar
Anysean jedynymi osobami które płaczą nontop jesteście wy bo nie potraficie zrozumieć że jest opcja zrobienia nowej postaci ..
avatar
"Jest masa argumentow ze reset to by była porażka" No to czekam na te argumenty, bo jak na razie widzę tylko i wyłącznie twój płacz
avatar
Tak, myśle że ktoś kto gra teraz i poświęca swój czas zaczął by grać od nowa na odświeżonym serwerze razem z graczami.
avatar
Nadal odwołujecie się do tej topki, podacie inne argumenty? Niżej widać że macie gadane, także dalej czekam. "Ja wysłałem smsa to moje zdanie bardziej się liczy" Gdzie ja napisałem, że jego zdanie się bardziej liczy? Napisałem tylko że wydał trochę swoich pieniędzy i jest gotowy na reset, powinieneś tak to zrozumieć, bo do tego zmierzałem. Kanopus ja rozumiem, poświęciłeś swój "cenny" czas, ale pomyśl, dalej go będziesz tracił grając z 8 osobami.
avatar
Po 1. Nie napisałem ze posiadam swój serwer, tylko że jestem jego Adminem, a to 2 różne rzeczy. Po 2. Nie macie zielonego pojęcia jak działają serwery. "myslisz, ze ktos kto teraz gra...
avatar
Kanopus olej ich oni specjalnie prowokują bo myślą że coś zdziałają lecz tak naprawdę to administracja o tym decyduje a nie oni Uśmiech
avatar
" Ja wyslem smsa to moja zdanie bardziej sie liczy" XD Jest cala masa argumentow na to czemu taki reset bylby totalna porazka - wystarczy przewinac shoutboxa. Wiecej graczy po resecie? Serio myslisz, ze ktos kto teraz gra, poswieca swoj czas nagle by sie ucieszyl, ze jest reset i zaczal grac od nowa z usmiechem na twarzy?XD
avatar
Zajebiste argumenty, nie bo nie xDDD Za Ciebie znalazło by się 5 innych którzy by pograli po resecie. Co do Anysean gościu grał tu długo i też wydał swoje pieniądze na ten serwer, więc jego zdanie też powinno się liczyć.
avatar
Ależ Anysean ja cb kompletnie nie rozumiem bo masz swój serwer i trujesz cztery litery tutaj tak więc sam się zastanów nad sobą , a co do reszty zwolenników resa co 2 tygodnie to standard jak zwykle i nie mam zamiaru nawet powtarzać opcji która jest o wiele lepsza ale co ja będę tłumaczyć to osobą które liczą na szybką topke......
avatar
No widzę że jest ktoś, kto potrafi myśleć xD
avatar
A tymczasem nikt nie gra bo nie ma questa... a tak byloby wiecej graczy online bo kazdy chcialby wbic lvl i zrobic w koncu tego nowego questa...
avatar
Ludzie to tylko wbity lvl i zdobytych kilka itemek... jakby był reset to do czasu wbicia 400 lvl już napewno byłby dokończony quest Lugia.. Administracja miałaby wiecej czasu na prace nad zmianami gry....
avatar
Wydaje mi się że jest wystarczająco dużo argumentów, czemu miałby służyć ten reset wszystkich postaci. Także proszę o podanie waszych dlaczego nie chcecie tego resetu, rozumiem szukacie atencji będąc w tej śmiesznej topce, ale popierajcie to jakimiś argumentami. Ja jestem ciekawy, jakie to argumenty wy macie xD
avatar
Sell 150 cuksów xD
avatar
@Anysean priv
avatar
@Davin Przechodził 3 resety? Kiedy? Od 2014 nie było żadnego resetu i ilość graczy przez pierwsze miesiące była duża. @Kanopus Oświeć mnie do czego służy reset, proszę Uśmiech "Sezonowy otsik" a nawet nie wiesz ile stoi i ile ma aktywnych graczy. @inoue orihime Szukam wsparcia? Gdzie? Wygoogluj słowo "wsparcie", bo chyba nie rozumiesz znaczenia tego słowa
avatar
najlepiej isc na latwizne tak jak na twoim wedlug mnie zalosnym otsie i zrobic reset. Taki serwer ktory sezonowo jest resetowany nie powinien zarabiac.
avatar
@Anysean mnie nie obchodzi to ze jestes adminem na jakims tam serwie. Mnie ochodzi ten serwer, a on przechodzil juz 3 resety i przy kazdym wygladalo to podobnie. Przez pierwsze 2 tyg bylo okolo 30 graczy a po tym czasie ta liczba malala. Idac twoim sposobem trzeba tu robic reset co 2 tyg, gora miesiac bo gracze uciekaja
avatar
Anysean, chwalac sie tym, ze jestes jakims tam adminkiem na sezonowym otsiku co pada co miesiac i musisz robic resecik tylko potwierdza, ze jestes w tym slaby Uśmiech Najpierw dowiedz sie czemu ma slużyc reset, po co sie go robi i na jakiego typu serwerach powinin on byc, potem sie wypowiadaj.