Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Jak widac u nich dażenie do celu się mija z tym celem
avatar
Myślisz, że to jest powodem ich pomysłu na reset? Przecież w tej grze łatwo wszystko zdobyć, wystarczy dążyć wytrwale do celu.
avatar
Czesia ale oni mają tutaj praktycznie nic do gadania liczą na szybka topke dlatego nontop o tym piszą bo nie mogą przeżyć że ktoś ma większy lvl od nich
avatar
Sztuka utrzymania graczy i zachęcenia innych jest wprowadzanie nowości:questy, taski, nowe itemy to jest klucz do zdobywania nowych i utrzymania starych graczy a nie kasowanie bo się nie ma pomysłów!
avatar
Carisimo problem w tym że on tutaj nie gra tylko jak na razie truje cztery litery by doprowadzic do katastrofy serwera więc ogarnij sie bo jestes zalosny
avatar
Oni praktycznie o niczym licza a na szybka topke i się do tego wypierają
avatar
@"Inoue Orihime" Po raz kolejny pokazujesz jak bardzo jesteś inteligentny. Gościu ma admina na jednym serwerze i nie może zagrać na jakimś innym? XD
avatar
wieć o czym wy piszecie?
avatar
Jeśli miałabym zaczynać od nowa, nie zrobiłabym tego, bo szkoda na to czasu.
avatar
Czesia True Uśmiech
avatar
to chyba logiczne?
avatar
Jeśli zatem, coś zostanie wprowadzone, szybciej na to wydak kase a tym samym dam zarobić na utrzymanie serwera
avatar
Jaki jest sens grania w gierkę, które za moment zostanie zresetowania? Jaki jest sens wydawania kasy, wysyłania sms'ów jak za chwile będzie reset gry?. Nie sztuką jest coś skasować, to najłatwiejsza ale i najgorsza opcja dla osób, które gierkę tworzą, bo zysku nie będą mieli. Wbijam lvl, zbieram itemki, zdobywam doświadczenia i to mnie trzyma w grze.
avatar
Anysean smutne jest to że niby jestes adminem na jakims serwie a trujesz tutaj cztery litery jakby cie mieli stamtąd wyrzucic i wcale bym sieim nie dziwiła tak więc dobrze napisalam że tutaj szukasz wsparcia Uśmiech
avatar
Carisimo "powodzenia z prowadzeniem tego serwera tacy gracze to skarb" Są o wiele lepsi od was tak więc fakt
avatar
Smutne masz życie plusując sobie sam wypowiedzi XD
avatar
Carisimo a co ty masz do ludzi z serwera??? popatrz na sb a potem oceniaj innych bo jak na razie brakim IQ świecisz tylko ty i twoja banda od resa
avatar
Ja myślałem, że tu ludzie mają choć trochę IQ, jednak się myliłem, powodzenia z prowadzeniem tego serwera tacy gracze to skarb XDXDXD
avatar
Dobra, czekam na zdanie kogoś "ważniejszego"
avatar
Anysean ja się zastanawiam co ty chcesz zdziałać tym swoim bezsensownym pisaniem bo jak na razie tylko mnie bawisz tym co piszesz Duży uśmiech