Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@carisimo tylko ze my pisalismy niedawno i wtedy tak nie wojowales xD
avatar
Swój też podaj ;v Argumenty? Większa liczba graczy, świeży start, zyski dla h@ a co za tym idzie to ich większe zainteresowanie serwerem, zabawa z ludzmi
avatar
podaj swoj nick zebym wiedzial z kim rozmawiam
avatar
zreszta robcie co chcecie, bede mial wkoncu pretekst zeby stad odejsc
avatar
@Davin Wiesz dlaczego? Bo jeszcze kręciło mnie granie na serwerze, gdzie słyszałem od tego jednego gracza o nicku Osadnik, że w końcu pojawi się coś nowego. On miał wtedy ten 550 to myślałem, że coś wie i dlatego siedziałem cicho.
avatar
@pitochu nikt ich przeciez nie pogania, rownie dobrze moga robic tego questa bez resetu
avatar
Davin bo to banda łysego Duży uśmiech
avatar
@Carisimo jak nie bylo kolegi anysean to nie byles taki gadatliwy w rozmowie ze mna. Ciagle wymagacie od nas argumentow a sami ich nie podajecie xD
avatar
Doprowadzić do katastrofy serwera, do katastrofy na serwerze który nie żyje? Znając życie więcej osiągnałem tutaj 3 lata temu, niż ty do tej pory, no ale ;v
avatar
Jak widac u nich dażenie do celu się mija z tym celem
avatar
Myślisz, że to jest powodem ich pomysłu na reset? Przecież w tej grze łatwo wszystko zdobyć, wystarczy dążyć wytrwale do celu.
avatar
Czesia ale oni mają tutaj praktycznie nic do gadania liczą na szybka topke dlatego nontop o tym piszą bo nie mogą przeżyć że ktoś ma większy lvl od nich
avatar
Sztuka utrzymania graczy i zachęcenia innych jest wprowadzanie nowości:questy, taski, nowe itemy to jest klucz do zdobywania nowych i utrzymania starych graczy a nie kasowanie bo się nie ma pomysłów!
avatar
Carisimo problem w tym że on tutaj nie gra tylko jak na razie truje cztery litery by doprowadzic do katastrofy serwera więc ogarnij sie bo jestes zalosny
avatar
Oni praktycznie o niczym licza a na szybka topke i się do tego wypierają
avatar
@"Inoue Orihime" Po raz kolejny pokazujesz jak bardzo jesteś inteligentny. Gościu ma admina na jednym serwerze i nie może zagrać na jakimś innym? XD
avatar
wieć o czym wy piszecie?
avatar
Jeśli miałabym zaczynać od nowa, nie zrobiłabym tego, bo szkoda na to czasu.
avatar
Czesia True Uśmiech
avatar
to chyba logiczne?