Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
napewno przyleca jak zobacza posta dotyczacego restartu by zagrac od nowa
avatar
@Davin Jeżeli coś przynosi zyski bardziej się tym interesujesz, niż projektem do którego musisz dokładać. Jeżeli reset miałby być, wystarczy mała reklama i serwer przebija aktualną liczbe graczy kilkakrotnie
avatar
z nie jednym mialem kontakt
avatar
wielu stalych graczy niejednokrotnie prosilo o nowosci ktore albo wychodzily raz na rok albo wcale, wkoncu ich cierpliwosc sie skonczyla i odeszli
avatar
Dziwie się że night utrzymuje serwer i stronę, kończę tę gównoburzę eloszky. Fosia pozdrawia
avatar
@Czesia No ile tych ludzi staje w jego obrone? 3/4? Prosze Cię. Ten serwer znajduję się w takiej sytuacji od dłuższego czasu, a nie od mięsiąca/dwóch. Myślicie że nowe osoby wbijają na forum aby sprawdzić czy był jakiś update? Nie. Patrzą na strone główną i co widzą? Ostatni post 2 miesiące temu, więc serwer na samym starcie jest przekreślony
avatar
@Czesia To "narazie" tra dokładnie od 2016, "Zrobili sobie przerwę" długą tę przerwę mają XD "na bank" ta, jaaasne xD "serwer jeszcze nie pada" no bo kilka graczy stoi w pc i nic nie robią, widać że nie upada xD
avatar
@anysean moj nick akurat widzisz i nie musze go podawac. Wieksza liczba graczy? skad? myslisz ze zrobisz reset i tak nagle gracze sie zleca? Night i wieksze zainteresowanie serwerem xD?
avatar
@ Anysean, o jakiej katastrofie piszesz? To, że serwer znalazł się narazie w takiej sytuacji, nie oznacza, że coś się nie zmieni. Ludzie zrobili sobie przerwe w oczekiwaniu na upki, które na bank sie pojawią. Serwer jeszcze nie pada, więc po co te czarnowidztwo? Sam zobacz ile ludzi staje w obronie tego serwera, aż miło się czyta, że ludzie jeszcze nie skreślili swojej ulubionej gierki. Nie podoba się wam tu, idźcie szukać czegoś, co wam podpasuje. Po co szukacie dziury w całym?
avatar
Chce wrócić do starych korzeni i tyle
avatar
@Anysean Po co marnujemy tutaj czas? Przecież stworzenie takiego serwera, to kwestia 2-3 tygodni
avatar
@carisimo tylko ze my pisalismy niedawno i wtedy tak nie wojowales xD
avatar
Swój też podaj ;v Argumenty? Większa liczba graczy, świeży start, zyski dla h@ a co za tym idzie to ich większe zainteresowanie serwerem, zabawa z ludzmi
avatar
podaj swoj nick zebym wiedzial z kim rozmawiam
avatar
zreszta robcie co chcecie, bede mial wkoncu pretekst zeby stad odejsc
avatar
@Davin Wiesz dlaczego? Bo jeszcze kręciło mnie granie na serwerze, gdzie słyszałem od tego jednego gracza o nicku Osadnik, że w końcu pojawi się coś nowego. On miał wtedy ten 550 to myślałem, że coś wie i dlatego siedziałem cicho.
avatar
@pitochu nikt ich przeciez nie pogania, rownie dobrze moga robic tego questa bez resetu
avatar
Davin bo to banda łysego Duży uśmiech
avatar
@Carisimo jak nie bylo kolegi anysean to nie byles taki gadatliwy w rozmowie ze mna. Ciagle wymagacie od nas argumentow a sami ich nie podajecie xD
avatar
Doprowadzić do katastrofy serwera, do katastrofy na serwerze który nie żyje? Znając życie więcej osiągnałem tutaj 3 lata temu, niż ty do tej pory, no ale ;v