Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Podobno Night już wielokrotnie chciał wprowadzić "update" ale Egi jest na NIE.
avatar
@"Inoue Orihime" Bo przestałeś pisać, o usunięciu postaci i zaczęciu grania od nowa xD
avatar
@czesia nie od dzis kazdemu takiemu graczowi ktory wpada na ten genialny sposob probuje wytlumaczyc to co Ty wlasnie napisalas
avatar
+1
avatar
Robi się coraz ciekawiej na tym shoutboxie Duży uśmiech
avatar
Jest "tragicznie" tylko dlatego, że nie ma tu zmian wprowadzanych. Zobacz na inne gry, tam ludzie grają, bo co jakiś czas coś nowego otrzymują. Czy to tak trudno zrozumieć? Pamiętam jak był taki czas w tibii, że niewiele się działo, ludzie zaczeli odchodzić szukając nowych wyzwań w innych grach. Wreszcie Cipsoft przebudził się, zmienił obsadę wśród swoich pracowników, zaczeli wprowadzać zmiany regularnie i dziś cieszą się niemałą frekwencją. Tu tkwi klucz do sukcesu Uśmiech
avatar
@osadnik oj przepraszam xd
avatar
@Carisimo jak ja nigdy nie miałem 550lvl hihi Oczko
avatar
Nie, nie jest wyssane z palca, wgłab się w moja myśl a zrozumiesz.
avatar
@Czesia Nie chce Cię urazić, bo jako jedyna umiesz się wypowiedzieć, ale to porównanie jest kompletnie wyssane z palca. Nie porównuj gry do świata realnego, bo to nie ma w ogóle sensu. // Nie koniecznie, większość ludzi kojarzy serwery poke z zwykłej Tibii, co za tym idzię - patrzą na liczbę graczy online, a aktualna nie oszukujmy się jest tragiczna
avatar
@Czesia Porównywanie jakiegoś serwera do domu jest bezsensu xD @Czesia Czy reset oznacza usunięcie się skryptów, npc, mapy, questów etc.? To tylko usunięcie postaci xD
avatar
Gdzie ty miales reklame w 2018?
avatar
Z tego co wiem, była reklama w 2k18 i co? No nic. Tak, uważam że restart to reklama
avatar
Oczywiście, że za wolną są wprowadzane zmiany ale też nie można pisać, że nic się tu nie robi. Były bardzo fajne eventy, były konkursy, była zmiana wyglądu item. Najlepiej tylko postawić się w opozycji i nie dostrzegać nawet tych małych rzeczy. Wystarczyłoby, aby Nightmare cyklicznie coś wprowadzał, ulepszał i ludzie pojawią się. @Anysean, zbuduj sobie dom a jak już nie bedziesz miał pomysłu jak go udoskonalić to go zburz. Tak odczytuje twoja propozycję resety i zaczynania od nowa.
avatar
uwazasz ze restart to reklama?
avatar
@Davin a myślisz że jak działa większość serwerów? Reklama = graczę. Widzę że zatrzymałeś się tylko na tym serwerze i nie wiesz za wiele jak to działa
avatar
Tak więc cofam słowa
avatar
ostatni post to sarkazm
avatar
Chyba że to sarkazm, którego nie wyczułem
avatar
@Davin Ktoś tu zaczyna gadać z sensem