Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@ Davin, ale w końcu Nightowi się zechce i wtedy wszyscy będziecie zaskoczeni Duży uśmiech
avatar
Albo inaczej niech każdy kto chce resetu wbije przynajmniej ten 600lvl żeby nie było, że na darmo się męczyłem i wtedy proszę resetować.
avatar
@anysean dlaczego nie ma tutaj zmian? akurat to latwe. Nightowi sie niechce i to jest potwierdzone info
avatar
jak on mial reset to niech kazdy ma XD to cwaniaczek
avatar
Duży uśmiech
avatar
reset*
avatar
dlatego tak naciska na serwer
avatar
Osadnik xDDD
avatar
Mój brat ma konto, to ja wiem co się dzieje hehe. Zostań przy swoich przekonaniach zatem Uśmiech
avatar
Na tym serwie dlugo nic sie nie dzialo od ostatniego resetu lub byla wprowadzona znikoma ilosc rzeczy, pozniej byl ten hype na pokemon go i gralo ponad 100 osob od tak, ale oczywiscie Night z tego nie skorzystal z raczji tego, ze pewnie mu sie nie chcialo. Niech ktos mnie poprawi jesli sie myle. Przy Elveresie dopiero ten serwer ozyl
avatar
17:17 [MG] Egiliam podjal akcje "Usuniecie" przeciw: patros (Ostrzezenia: 8), powód: "Wykorzystywanie błędów", komentarz: "Za oszustwa, wspoldzielenie kont oraz kradziez".
avatar
@Czesia Stąd, że mój brat posiada konto na rl i wiem to i owo + trochę siedze w "nowinkach tibijskich"
avatar
Patros Ty też chcesz reset ? Przecież Ty już jeden miałeś w tej edycji xD
avatar
@Anysean, nie wiem skąd masz takie info, aż się uśmiałam serdecznie Duży uśmiech
avatar
latwo jest zrobic reset i niech od nowa niech sie to nakreca ale trudniej sie chociaz troszke wysilic, posiedziec raz na jakis czas, ogarnac jakas nowosc czy zadbac o reklame. Na tym serwie problemem jest to ze nie mam sie kto tym serwerem zajac
avatar
haha no jak zawsze <3 Wiecie co jest najgorsze, że ten nasz pokemonowy Wietnamczyk będzie to sobie wszystko tłumaczył Smutny
avatar
A zadaj sobie pytanie, dlaczego nie ma tutaj tych zmian i się w to "wgłąb". Niemała frekwencja jest głównie dlatego że, Cipsoft otwiera nowe serwery i robi fuzję z innymi, nie oszukujmy się, ale ich zmiany doprowadzają do tego, że Real Tibia jest teraz P2W i grają tam głównie osoby starsze, posiadające prace
avatar
Osa chcesz kręcić dramkę?
avatar
Carisimo a ty nadal masz do mnie żal bo napisałam prawdę a cb to zabolalo oj biedaczek :C
avatar
Widać kogo trzeba flejmić -,-