Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
zabawne ze zawsze jak ktos krzyczal o restart na serwie to przewaznie byl to gracz ktory praktycznie nic w nim nie osiagal. Tkaka ciekawostka
avatar
na tym serwerze jedyna motywacja jaka pamietam okazywaly sie obietnice i nic poza tym. Ten serwer owszem jest skazany na wyginiecie a restart w niczym tu nie pomoze
avatar
No wlasnie czekamy na ta motywacje Oczko
avatar
Macie jakąś motywacje aby wbić 600lvl? Nowy quest, nowa lokacja? Nie. Gdyby tak było, ok rozumiem
avatar
@Czesia szczerze juz dawno przestalem wierzyc w cuda @Anysean moze wtedy zobaczysz jak to wyglada ze strony gracza
avatar
Anysean z taim tokiem myślenia to ty się nadajesz tylko do serwerów typu forfun i nic wiecej ....
avatar
bo powie kurde szkoda jednak tyle czasu się meczyłem zbierałem wszystko
avatar
no moze pomysli wtedy dlaczego nie robic resetu?
avatar
Ale po co ma wbijać ten 600lvl? Co mu to da? No nic xD
avatar
@ Davin, ale w końcu Nightowi się zechce i wtedy wszyscy będziecie zaskoczeni Duży uśmiech
avatar
Albo inaczej niech każdy kto chce resetu wbije przynajmniej ten 600lvl żeby nie było, że na darmo się męczyłem i wtedy proszę resetować.
avatar
@anysean dlaczego nie ma tutaj zmian? akurat to latwe. Nightowi sie niechce i to jest potwierdzone info
avatar
jak on mial reset to niech kazdy ma XD to cwaniaczek
avatar
Duży uśmiech
avatar
reset*
avatar
dlatego tak naciska na serwer
avatar
Osadnik xDDD
avatar
Mój brat ma konto, to ja wiem co się dzieje hehe. Zostań przy swoich przekonaniach zatem Uśmiech
avatar
Na tym serwie dlugo nic sie nie dzialo od ostatniego resetu lub byla wprowadzona znikoma ilosc rzeczy, pozniej byl ten hype na pokemon go i gralo ponad 100 osob od tak, ale oczywiscie Night z tego nie skorzystal z raczji tego, ze pewnie mu sie nie chcialo. Niech ktos mnie poprawi jesli sie myle. Przy Elveresie dopiero ten serwer ozyl
avatar
17:17 [MG] Egiliam podjal akcje "Usuniecie" przeciw: patros (Ostrzezenia: 8), powód: "Wykorzystywanie błędów", komentarz: "Za oszustwa, wspoldzielenie kont oraz kradziez".