Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Główna różnica między resetami w pokach a zwykłej tibii to pvp. W Tibii reset mają sens głównie przez pvp, tutaj pvp nie ma
avatar
@Anysean Chętnie poznam nazwe tego servera, bo jestem prawie pewny ze jest to klasyczna tibia + to pisanie, że miałeś komplet shiny w 2015. To ma być argument? Zeby to zdobyc wystarczy gruby portfel. Nie mowie ze tak bylo i w tym przypadku, ale w 99% tak wlasnie jest. Wystarczy popatrzec na to, ze teraz nawet sie ludziom nie chcialo legend robic a mieli raptem chwile na wbicie 200lvli po legendy, tylko smsy, gra tydzien i bye,
avatar
Pamiętam jak kiedyś Egi coś tam dzialal, nie wiem jaki był powód ze odpuscil ale ani troche się nie dziwie.
avatar
I nie mowie tutaj o kazdym, tylko o 2-3 osobach ktorych na szczescie wsrod nas juz nie ma.
avatar
dobiera sobie same "falszywe osoby
avatar
Jeśli już to RESET w postaci zamknięcia servera na amen i o taki RESET mi chodzi cały czas, gdyby ktoś nie zrozumiał. Nic się tutaj nigdy nie zmieni, bo night sam dupy nie ruszy a do supportu dobiera sobie same
avatar
To i ja się wtrące. RESET tutaj nic nie da, bo night się nie zmieni, jedyne co by zmienił to pewnie exp stage + bramki na vipie porobił zeby ludzie 200/300lvle wbijali latami i nie marudzili ze nudno a tym samym on mialby czas na update którego i tak by nie zrobił. Więc RESET jako RESET byłby nie tyle chamstwem ale pokazaniem, że chce dalej doić naiwnych ludzi z kasy. Dokłada do serva? No na bank, w to nigdy nie uwierzę.
avatar
@Anysean stwierdzilem tylko fakt z jakim sie spotykalem dosc czesto jesli chodzilo o temat resetu, a w swojej wypowiedzi Cie nie wymienilem. Twoja date rejestracji widzialem ale sama data nic nie mowi bo mozna zrobic sobie konto, je porzucic i wrocic po latach. Nawet chyba nie chce wnikac co osiagnales ale nick bym z checia poznal chociazby z ciekawosci
avatar
W 2k15 posiadałem praktycznie każdego shiny poka z jakimiś wyjątkami, także nei wiem o kim gadasz. Sama data rejestracji mojego konta na forum mówi wiele Uśmiech
avatar
@Carisimo masz na mysli siebie czy Anysean?
avatar
A tu proszę, niespodzianka
avatar
zabawne ze zawsze jak ktos krzyczal o restart na serwie to przewaznie byl to gracz ktory praktycznie nic w nim nie osiagal. Tkaka ciekawostka
avatar
na tym serwerze jedyna motywacja jaka pamietam okazywaly sie obietnice i nic poza tym. Ten serwer owszem jest skazany na wyginiecie a restart w niczym tu nie pomoze
avatar
No wlasnie czekamy na ta motywacje Oczko
avatar
Macie jakąś motywacje aby wbić 600lvl? Nowy quest, nowa lokacja? Nie. Gdyby tak było, ok rozumiem
avatar
@Czesia szczerze juz dawno przestalem wierzyc w cuda @Anysean moze wtedy zobaczysz jak to wyglada ze strony gracza
avatar
Anysean z taim tokiem myślenia to ty się nadajesz tylko do serwerów typu forfun i nic wiecej ....
avatar
bo powie kurde szkoda jednak tyle czasu się meczyłem zbierałem wszystko
avatar
no moze pomysli wtedy dlaczego nie robic resetu?
avatar
Ale po co ma wbijać ten 600lvl? Co mu to da? No nic xD