Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
11:41 Terror, Kutafonix, Pitochu, Proplayer, Xxpabloxx, Peggy. 11:44 Terror, Kutafonix, Pitochu, Proplayer, Xxpabloxx, Kanopus. 11:44 Kanopus [482]: Entei, trzymaj pozycję! gosciu ogarnij dupe
avatar
akurat nie bo siedze na Artku..
avatar
to idz na zapdosa/moltresa/mew/mew2/raikou/entei/suicune
avatar
co znowu wejdziesz na artka i mi wybijac zaczniesz i bd mowil ze tam stales haha
avatar
widac xd
avatar
przeciez stoisz w depo i nie jestes na zadnej legendzie <facepalm>
avatar
i szczerze co mn to obchodzi ze brakuje ci karty artka i tam bedziesz stal.. widzisz ze ja stoje to wyjdz i mi nie wybijaj, polootasz jak bedzie wolne.. logika
avatar
co wybijam?
avatar
ale ja stoje na respie ciagle ziomek , a ty relogasz z chara na chara i mi wybijasz...
avatar
masz wiele innych legend wolnych to mozesz sobie isc na inna, ja na inna nie pojde bo brakuje mi tylko karty articuno. pozdrawiam
avatar
przez takich graczy coraz mniej osob jest na serwerze..
avatar
zachowuj sie jak kazdy inny gracz to nie bedzie nikt do ciebie mial problemu... z kazdym innym graczem idzie sie dogadac jakos a z toba nie ma co nawet pisac bo i tak chuja ci do tej glowy dochodzi
avatar
zauwaz tylko to ze Egiemu jest to obojetne bo nie gra na codzien i nie wie jak sie ludzie wkurwiaja jak przyjdzie taki Kanopusik i im wybija legendy bo mysli ze jest jedyny na serwerze..
avatar
" Egiliam Ksucie jest dozwolone i może wam zabijać te legendy ile chce. Idk po co zaczynasz go wyzywać, skoro nie robi nic złego... ogar "
avatar
relogajac z chara na chara zeby wybijac legendy nie stoisz charem ciagle na respie , dlatego kazdy kto tam wbije moze sobie go wybijac.. a ty relogajac znowu na innego chara wybijasz komus spota jak ten ktos tam stoi..
avatar
@Kanopus nie zachowuj się jak dziecko stary bo to nie jest serwer zrobiony tylko pod ciebie.. myslisz ze wszystko mozesz a taki chuj, kazdy ma takie same prawa.. nastepnym razem ssy leca bo juz mn zaczynasz wkurwiac tym dziecinnym zachowaniem'
avatar
Okey, bede do 20 min xD
avatar
@"Sp. Pitochu" Ja mg
avatar
ktoś idzie na serwer teraz ?? Bo nwm czy wbijać xD
avatar
dzis to shany Ci juz do gry nie wejdzie