Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Szkoda szczepic ryja juz na tym forum. Dzial bugi i prpozycje dalej jeszcze jest otwarty Duży uśmiech
avatar
Sprawka ze stefanem miala zostac rozwiazana juz kilka miesiecy temu a zostala zamieciona pod dywan z nadzieja ze wszyscy zapomna, bo tak najlatwiej
avatar
nie poznacie tego szyfru nie będzie update-u
avatar
Zacznijmy od tego ze tu nie ma juz o co walczyc Oczko
avatar
przepraszam to mialo isc gdzie indziej no ale Język
avatar
dogadalam kanopusowi
avatar
Szkoda, że niektórzy tylko walczą o swoje a nie o całokształt tej gry. No ale życie!
avatar
Zawialo groza
avatar
@Egiliam Doczekam sie kiedys odpowiedzi w pw dot. tego catcha czy postanowiles zignorowac ta wiadomosc, bo to niewygodna? Pozniej sie dziwicie, ze gracze nie maja do was szacunku jak wy macie ich gleboko w dupie. Nie potraficie stanac przed problemem i sie z nim zmierzyc tylko wybieracie droge po najmniejszej lini oporu. Brawo! Czas powoli szukac innego serwerka.
avatar
xDD
avatar
Ten update jest tak zaszyfrowany, że nawet w Kryminalnych zagadkach boję się pisać o tym. Podobno prace nad nim zaczęli już "Majowie" widać to na jednym z hieroglifów jak Lugia sobie leci tylko nie ma gdzie wylądować xD
avatar
No właśnie trzeba zacząć myśleć jak nasz kochany Sharp#Team. Ja niby pije a nie pije a oni niby robią update a nie robią. Duży uśmiech
avatar
Od tych żuberków to już Ci się miesza, podstępem chcesz się wymigać od odpowiedzialności albo ewidentnie pijany. Na trzeźwo nikt tego nie załatwi a ty bobfruty pijesz? To się tak lekko gryzie Język
avatar
Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
avatar
postanowiłem sobie, że do update-u pije tylko bobofruty Język no od święta jakiś "Kubuś" marchew-banan-pomarańcza... niech wiedzą, że cierpie.
avatar
wymówka, by pić? Język
avatar
ja to wczoraj przemyślałem i nikt na trzeźwo tego nie załatwi...
avatar
Wiary brak?
avatar
@Czesia @Ithuriel nie chcecie update-u to nie a już było tak blisko Język
avatar
@Ithu, kto jak kto ale @Osadnik chyba da redę przebić. W jego umiejętności nie wątp Duży uśmiech