Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Jak Ty Kanopus jesteś faworyzowany to jest OK, ale jak ktoś inny to już nie jest Ok, ehh...
avatar
Będą zmiany to Ja zostaje! Nie będzie już nic wprowadzone, szukam czegoś innego. Rozumiesz o co kaman?
avatar
Jeśli coś się mówi o zmianach, ludzie z nadzieją czekają i potem sie niepotrzebnie wkurzają i to też jest zrozumiałe. Po co "kręcić:" z fake info, jak można szczerze i jasno napisać. Tyle i aż tyle.
avatar
@Junior, jak się ma serwer to treba mieć swiadomość, że przyjdzie moment, kiedy trzeba będzie coś nowego wprowadzić, by gracze nie pouciekali. Jeśli zatem Night nie chce poświęcać dużo czasu (ja to rozumiem) to chociaż jasna, klarowna informacja, że nic nie będzie robione. Wtedy gracze wiedzą na czym stoją i decydują czy zostają czy nie.
avatar
a co do catcha to mam 200+ ale stefana nie przebije, chyba ze tez mnie zechesz poteleportowac po niedostepnych pokemonach tak jak robil to mapperek Język
avatar
Tylko, ze ja nie mowie o najazdach a o faworyzowaniu i teleportowaniu po elder togeitkach i bog wie czym jeszcze, a to juz roznica
avatar
Nie rozumiem tego wszyscy czegoś chcą Night raz napisał że nie utrzymuje się z serwera więc nie będzie poświęcać na niego całego swojego wolnego czasu. Serwer powstał tylko dlatego że lubi pisać kod do tibi a że ktoś na nim gra to tylko z własnej woli nikt nikogo do tego nie zmusza.
avatar
Macie problemy, Kanopus catcha da się wbić większego niż 200 mógłbym Ci to udowodnić wystarczy jeden czy 2 najazdy i masz złapane rare poki...
avatar
Nie bronie nikogo ale powiem wam jedno, że jakby ktoś jeździł po mnie jak "po łysej kobyle" to bym się zaciukała w sobie i nic bym nie robiła. Rozmawiajmy normalnie a nie zaraz jakieś podjazdy.
avatar
Szkoda szczepic ryja juz na tym forum. Dzial bugi i prpozycje dalej jeszcze jest otwarty Duży uśmiech
avatar
Sprawka ze stefanem miala zostac rozwiazana juz kilka miesiecy temu a zostala zamieciona pod dywan z nadzieja ze wszyscy zapomna, bo tak najlatwiej
avatar
nie poznacie tego szyfru nie będzie update-u
avatar
Zacznijmy od tego ze tu nie ma juz o co walczyc Oczko
avatar
przepraszam to mialo isc gdzie indziej no ale Język
avatar
dogadalam kanopusowi
avatar
Szkoda, że niektórzy tylko walczą o swoje a nie o całokształt tej gry. No ale życie!
avatar
Zawialo groza
avatar
@Egiliam Doczekam sie kiedys odpowiedzi w pw dot. tego catcha czy postanowiles zignorowac ta wiadomosc, bo to niewygodna? Pozniej sie dziwicie, ze gracze nie maja do was szacunku jak wy macie ich gleboko w dupie. Nie potraficie stanac przed problemem i sie z nim zmierzyc tylko wybieracie droge po najmniejszej lini oporu. Brawo! Czas powoli szukac innego serwerka.
avatar
xDD
avatar
Ten update jest tak zaszyfrowany, że nawet w Kryminalnych zagadkach boję się pisać o tym. Podobno prace nad nim zaczęli już "Majowie" widać to na jednym z hieroglifów jak Lugia sobie leci tylko nie ma gdzie wylądować xD