Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
dlatego czekam na obfity najazd rare pokow w tym duuzo elder togetikow xD
avatar
dobranoc.
avatar
@Kanopus Pamiętaj, że jak już walczysz o te odległe lądy to walcz dla wszystkich bo inaczej będziesz tak samo postrzegany przez innych jak ludzie z tego ss przez Ciebie Język
avatar
Prywatna wyrocznia stefanka, ktora przenosila na nieznane nikomu i odlegle lądy Duży uśmiech
avatar
ale fajny ss Duży uśmiech kto to jest ten Boodie? Duży uśmiech
avatar
Skoro jestem to skorzystam i poprosze o tp na expowisko z togetikami bo bym chetnie na nich poexpil i przy okazji sobie zlapal jednego Język https://i.imgur.com/dx2AjOR.png
avatar
no jesteś i koniec kropka. I nie kłóć się ze mną
avatar
powiedz mi kiedy i w jaki sposob bylem faworyzowany bo zzera mnie ciekawosc xD
avatar
ciekawe kiedy i z czym
avatar
ja faworyzowany?XD
avatar
Dobranoc Uśmiech
avatar
Jak Ty Kanopus jesteś faworyzowany to jest OK, ale jak ktoś inny to już nie jest Ok, ehh...
avatar
Będą zmiany to Ja zostaje! Nie będzie już nic wprowadzone, szukam czegoś innego. Rozumiesz o co kaman?
avatar
Jeśli coś się mówi o zmianach, ludzie z nadzieją czekają i potem sie niepotrzebnie wkurzają i to też jest zrozumiałe. Po co "kręcić:" z fake info, jak można szczerze i jasno napisać. Tyle i aż tyle.
avatar
@Junior, jak się ma serwer to treba mieć swiadomość, że przyjdzie moment, kiedy trzeba będzie coś nowego wprowadzić, by gracze nie pouciekali. Jeśli zatem Night nie chce poświęcać dużo czasu (ja to rozumiem) to chociaż jasna, klarowna informacja, że nic nie będzie robione. Wtedy gracze wiedzą na czym stoją i decydują czy zostają czy nie.
avatar
a co do catcha to mam 200+ ale stefana nie przebije, chyba ze tez mnie zechesz poteleportowac po niedostepnych pokemonach tak jak robil to mapperek Język
avatar
Tylko, ze ja nie mowie o najazdach a o faworyzowaniu i teleportowaniu po elder togeitkach i bog wie czym jeszcze, a to juz roznica
avatar
Nie rozumiem tego wszyscy czegoś chcą Night raz napisał że nie utrzymuje się z serwera więc nie będzie poświęcać na niego całego swojego wolnego czasu. Serwer powstał tylko dlatego że lubi pisać kod do tibi a że ktoś na nim gra to tylko z własnej woli nikt nikogo do tego nie zmusza.
avatar
Macie problemy, Kanopus catcha da się wbić większego niż 200 mógłbym Ci to udowodnić wystarczy jeden czy 2 najazdy i masz złapane rare poki...
avatar
Nie bronie nikogo ale powiem wam jedno, że jakby ktoś jeździł po mnie jak "po łysej kobyle" to bym się zaciukała w sobie i nic bym nie robiła. Rozmawiajmy normalnie a nie zaraz jakieś podjazdy.