Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
szukam na piątek 2 chętnych na legend box questa
avatar
@osadnik szybciej niesmiertelni z GoT sie pojawia w rl niz doczekacie UPDATEJTA xD
avatar
update is coming...
avatar
nie no fascynujące
avatar
A póki co nie ma sensu prowadzenia z tb jakiejkolwiek dyskusji. Tak więc z mojej strony koniec tematu bo to co miałam napisać już napisałam.
avatar
@Kanopus, jeśli kiedyś, kiedyś, kiedyś uda ci się zdjąć klapki z oczu, wtedy i tylko wtedy będziesz potrafił dostrzec coś więcej niż własny czubek nosa!
avatar
@kruk a dlaczego postać ma zostać usunięta, jeśli właściciel tej postaci będzie chciał to usunie ją innej opcji nie ma między innymi dlatego że nie złamał regulaminu w takim stopniu że należy mu się delete.
avatar
Kto Ci to co cofnie? A złapanie Pale Arboków, Dunsparce i innych na zbugowanych wyspach z tych krzeseł czy innych laptopów? Kto Ci to posprawdza? Zapomnij o tym rankingu Język
avatar
Po co cofać lewy kacz, wystarczy kliknąć delete character - mało roboty
avatar
a szkody da sie cofnac, mozna stefanowi cofnac ten lewy catch, tylko to za duzo roboty tak jak poprawienie premki1 ^^
avatar
Nie jestem zazdrosny a nie toleruje faworyzowania, a to 2 rozne rzeczy, co innego jakby stefanek go zlapal z najazdu a nie zostal tepniety na jakies wyspy by sbie potestowal potworki i przy okazji polapal
avatar
Maper to był po prostu błąd gry Duży uśmiech I za ten błąd w jakimś stopniu Ci co go wykorzystali zostali ukarani jak i sam winowajca dawno znikł. A szkód jakie wywołał raczej nie da się już cofnąć bo nawet śmietnik dalej stoi jak stał. Duży uśmiech
avatar
nie chcesz a ciągle odpowiadasz... Nie jesteś zazdrosny a prosisz żeby Ci postawili teleport albo najazd Togetików zrobili Język A z dwa miesiące przyjdzie jakiś inny Jasiu i powie, że Kanopus był faworyzowany bo złapał Togetika a teraz już nie ma jak go złapać.
avatar
i koniec tematu, a jak chce ze mna dalej prowadzic jakies dyskusje to polecam pw, bo nie chce mi sie toczyc z nia tutaj gownoburzy Duży uśmiech
avatar
Nie zazdrosny tylko nie lubie czegos takiego, a jesli jej odpowiada faworyzowanie to ok Język
avatar
Dobra to może inaczej Oczko @Kanopus nigdy nie będziesz numerem jeden w rankingu na łapanie pokemonów dlaczego? Za późno zacząłeś grać i ominęły Cię pewne atrakcje, które już nie wrócą. Nie dziw się Czesi bo swoim pisaniem właśnie robisz z siebie takiego delikwenta który jest zazdrosny o ludzi którzy byli faworyzowani Oczko
avatar
bo jesli nawet nie potrafisz przytoczyc takiej sytuacji (ktorej nie bylo) to takie swoje gadanie mozesz sobie schowac do kieszeni Oczko
avatar
przypomnisz mi sytuacje w ktorej bylem faworyzowany czy moze piszesz tak po zlosci bo egiliam nie poparl twojej wizji dot ksucia?
avatar
Jak inni mają to jest Wielkie oburzenie ale... jak ja (kanopus) bedę miał to nie ma sprawy, zapominamy o wszystkim. Hipokryta!
avatar
albo niech bedzie na jeden dzien teleport w depo do tego ladu, bedzie przynajmniej sprawiedliwie Język