Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Kupie karty: Clefairy, Jigglypuff, Persian, Dodrio, Chansey, Eevee, Jolteon, Flareon, Porygon
avatar
avatar
Dobranoc
avatar
Dodałem ankietę w propozycjach jeżeli coś źle napisałem po polsku to przepraszam Duży uśmiech
avatar
ale ja mialem Punk outfit od 2017 ;d
avatar
@Duocrash Ty nie masz questa zrobionego z outfitem punk bo nie masz dark abry ;x
avatar
@Duocrash ja Ci nie usuwałem outfitów tylko zmieniłem Ci na domyślny więc punka Ci usunąć nie mogłem
avatar
Juniorek usunąłeś mi też outfit punka jakby coś ;d
avatar
Ale to i tak zanim wejdzie to minimum 2 tygodnie bo ja pracuję i przeważnie w weekend ogarniam wszystko i sprawdzam bo moi testerzy wtedy też maja czas
avatar
@Kanopus catcha będzie miała takiego samego jak legendy z tym że będzie ona jako boss i dodam jej obstawę wtedy będzie problem z zabiciem jej solo
avatar
ale jako normalna legenda tak jak inne to by fajnie bylo
avatar
to musisz zmienic jej cialo albo dac jej szanse na catch xd
avatar
@Kanopus mogę też zrobić wam Furious Lugie z szansą na złapanie i dodać jako bossa z obstawą
avatar
jak cos to my razem Serce
avatar
myślę, że ograniczenie lvl na 250 lvl będzie spoko zachęci ludzi do expienia i da szansę żeby większa liczba ludzi dogadała się ze sobą i porobiła ekipy na danego bossa Uśmiech
avatar
250lvl nawet będzie spoko bo to zachęci ludzi potem do wbijania 300 Uśmiech a boss niech będzie dostępny dla większości graczy a nie dla grupki ludzi
avatar
mi to by sie widzialo zeby normalna lugia (nie furious ktorej sie nie da zlapac) miala swoj resp tak jak pozostale legendy i oczywiscie szansa na zlapanie taka sama jak reszta leg
avatar
@osadnik to quest 350 zrobię niech ludzie expią Duży uśmiech
avatar
nieeee, niech boss będzie ciężki ale dla graczy z lvl 300+ bo inaczej ciężko będzie zebrać grupy. Z 4/5 graczy z lvl 300+ to i tak super i będzie potrzeba zgrania grupy Uśmiech Tak będzie idealnie
avatar
Quest będzie pewnie na 400 a boss wymagać będzie +/- 4/5 graczy z 450 lvlem