Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@Duocrash ja Ci nie usuwałem outfitów tylko zmieniłem Ci na domyślny więc punka Ci usunąć nie mogłem
avatar
Juniorek usunąłeś mi też outfit punka jakby coś ;d
avatar
Ale to i tak zanim wejdzie to minimum 2 tygodnie bo ja pracuję i przeważnie w weekend ogarniam wszystko i sprawdzam bo moi testerzy wtedy też maja czas
avatar
@Kanopus catcha będzie miała takiego samego jak legendy z tym że będzie ona jako boss i dodam jej obstawę wtedy będzie problem z zabiciem jej solo
avatar
ale jako normalna legenda tak jak inne to by fajnie bylo
avatar
to musisz zmienic jej cialo albo dac jej szanse na catch xd
avatar
@Kanopus mogę też zrobić wam Furious Lugie z szansą na złapanie i dodać jako bossa z obstawą
avatar
jak cos to my razem Serce
avatar
myślę, że ograniczenie lvl na 250 lvl będzie spoko zachęci ludzi do expienia i da szansę żeby większa liczba ludzi dogadała się ze sobą i porobiła ekipy na danego bossa Uśmiech
avatar
250lvl nawet będzie spoko bo to zachęci ludzi potem do wbijania 300 Uśmiech a boss niech będzie dostępny dla większości graczy a nie dla grupki ludzi
avatar
mi to by sie widzialo zeby normalna lugia (nie furious ktorej sie nie da zlapac) miala swoj resp tak jak pozostale legendy i oczywiscie szansa na zlapanie taka sama jak reszta leg
avatar
@osadnik to quest 350 zrobię niech ludzie expią Duży uśmiech
avatar
nieeee, niech boss będzie ciężki ale dla graczy z lvl 300+ bo inaczej ciężko będzie zebrać grupy. Z 4/5 graczy z lvl 300+ to i tak super i będzie potrzeba zgrania grupy Uśmiech Tak będzie idealnie
avatar
Quest będzie pewnie na 400 a boss wymagać będzie +/- 4/5 graczy z 450 lvlem
avatar
mam nadzieje, że będzie do zabicia go potrzebnych kilku wysoko poziomowych graczy Język takie są najlepsze Oczko
avatar
Ten boss na jaki lvl? Duży uśmiech
avatar
raczej wieczorem dopiero jak Dziubas wbije Język
avatar
@osadnik o której będziesz jutro w grze
avatar
Widzę drobny update i 13 osób online
avatar
bardzo bardzo czekam Oczko