Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Sprzedam gallade 1 lvl z podpisem za pp.
avatar
tak zescie nabugowali z tymi outfitami, ze na kazdym charze sa po 2x elitarna czworka
avatar
Kupię gallade 400 td
avatar
Jak zwykle. Gdy coś potrzeba to nikt nie ma. Otwiera się 150 cholernych boxów 4 i nic
avatar
Kupie ditto i sprzedam sh farftetchda :moj nick :Nowysss
avatar
Kupie karty: Clefairy, Jigglypuff, Persian, Dodrio, Chansey, Eevee, Jolteon, Flareon, Porygon
avatar
avatar
Dobranoc
avatar
Dodałem ankietę w propozycjach jeżeli coś źle napisałem po polsku to przepraszam Duży uśmiech
avatar
ale ja mialem Punk outfit od 2017 ;d
avatar
@Duocrash Ty nie masz questa zrobionego z outfitem punk bo nie masz dark abry ;x
avatar
@Duocrash ja Ci nie usuwałem outfitów tylko zmieniłem Ci na domyślny więc punka Ci usunąć nie mogłem
avatar
Juniorek usunąłeś mi też outfit punka jakby coś ;d
avatar
Ale to i tak zanim wejdzie to minimum 2 tygodnie bo ja pracuję i przeważnie w weekend ogarniam wszystko i sprawdzam bo moi testerzy wtedy też maja czas
avatar
@Kanopus catcha będzie miała takiego samego jak legendy z tym że będzie ona jako boss i dodam jej obstawę wtedy będzie problem z zabiciem jej solo
avatar
ale jako normalna legenda tak jak inne to by fajnie bylo
avatar
to musisz zmienic jej cialo albo dac jej szanse na catch xd
avatar
@Kanopus mogę też zrobić wam Furious Lugie z szansą na złapanie i dodać jako bossa z obstawą
avatar
jak cos to my razem Serce
avatar
myślę, że ograniczenie lvl na 250 lvl będzie spoko zachęci ludzi do expienia i da szansę żeby większa liczba ludzi dogadała się ze sobą i porobiła ekipy na danego bossa Uśmiech