Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Dostał ponownie warna. Jeszcze 1 mu brakuje do bana. Zbyt mało napisał żeby dostać bana.
avatar
dziwie sie ze takie dno jeszcze chodzi po tym serwie
avatar
Prosze o bana dla tego pana
avatar
Haha Duży uśmiech
avatar
Nie wiem czemu ale mnie to śmieszy xD
avatar
avatar
No przedtem tego nie było z tego co pamiętam więc można by to pod bug zakwalifikować
avatar
V
avatar
No chyba jednak jest bo właśnie w ten sam sposób padłem, nie da się w ułamku sekundy stracić full hp poka i swojego.
avatar
Nie. Bo nie ma żadnego bugu.
avatar
Ja też tak miałem ale czy to jest bug tego nwm
avatar
Nie ma żadnego buga. Sprawdziłem zaraz Ci szczegóły wyślę na PW.
avatar
Ale ten na ktorego zmienilem mial ,,Full'' hp Język i nagle pc
avatar
A przy naprawie pokemona lekarstwem proponuje stać jak najbliżej przy bramce dodatkowo członkowie powinni zbijać poki, które są przed wami, aby takie sytuacje się nie zdarzały, w taki sposób jeszcze nie padłem ani razu czy robiąc quest czy testując.
avatar
Grunt, że naprawiliśmy bug graficzny przy bramie i nie ma możliwości, aby ubił gracza Kabutops, ponieważ brama zamienia się w zwykłą ścianę. Uśmiech
avatar
To dobrze kiedyś konsola w ogóle była zbugowana a Dialga uderzała z połowy mapy przy kuli kiedy ktoś odpalał. Quest nie jest jakoś specjalnie trudny. A jak ktoś czasem padnie to przecież o to chodzi.
avatar
Elve, cos na lboxie zmienic musisz, bo zmieniajac poka leci w ciebie strzal od moba to od razu dedasz nawet jak masz wyciagnietego
avatar
to sorry wyszlo ze sie czepiam Język
avatar
aaa takie cos Duży uśmiech
avatar
To na wypadek, gdyby ktoś nie widział oryginalnego koloru. Zmienię na jakiś ciemniejszy.