Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
ona dostala delete z tego co mi wiadomo, i dlatego sie wyklocam xd ale skoro twierdzisz inaczej to jebem na to juz
avatar
uuu robi się grożnie xD
avatar
Bo dla mnie nie jest problemem przestać opuszczać za przewinienia i od razu mogę warnowac zamiast jak dotychczas dawać tylko warny
avatar
Mam być sprawiedliwy?
avatar
gogo 400 , misja nie do wykonania Smutny 399 i 99% wbitego expa tez jest dobrym wynikiem Uśmiech
avatar
sama usunela bo powiedziala ze skoro dostala bana to pierdoli granie w takie cos... a teraz nagle sobie przypomniala o grze , i oddaliscie jej postac ktora usunela z wlasnej woli
avatar
@pitoch ban był na 30 dni a postać została usunięta przez nią lub kogoś kto miał do niej dostęp na stronie głównej (nie z administracji) dlatego postać została przywrócona
avatar
o ile mi wiadomo shego mial bana xD
avatar
Przedmioty z Caterpie: 2 Centy. Bogactwo Duży uśmiech
avatar
@pitoch jeśli ktoś usunął sobie postać a nie miał bana dlaczego ma nie zostać mu ona przywrócona?
avatar
no nie do konca kosmetyczna, bo outfity sa z questow, mozna je kupic itp, wiec maja one jakas wartosc
avatar
jakby mi jakis admin dal cos unikatowego, cos co nie jest mozliwe do zdobycia przez normalnego gracza to ciekawe czy bys powiedziala, ze jest to w porzadku ^^
avatar
tez idę dobranoc Duży uśmiech
avatar
Spokojnych Duży uśmiech
avatar
Outfit to tylko i wyłącznie kwestia kosmetyczna nie ma ona wpływu na lvl czy pokemony
avatar
lece dobranoc Uśmiech
avatar
Dokładnie
avatar
zaden stroj nic nie dodaje takze no
avatar
ja nie robie spin o outfity dlatego , ze dla mnie nie ma roznicy jaki mam stroj w tibii xD
avatar
Dziękować Uśmiech dobrze wiedzieć że są ludzie którzy nie robią spiny o byle co tak jak Kanopus