Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
#kolesiostwo
avatar
Przynajmniej sie przyznales <brawo> rozdawaj dalej po znajomosci #kolesiostwo "Nie podoba Ci się to co robię ? Napisz do Nighta i Egiego tyle w temacie a co do outfitów mogę dawać komu chcę."
avatar
muty*
avatar
"od razu mogę warnowac zamiast jak dotychczas dawać tylko warny" ze jak? xD xD xD
avatar
Pamietaj Ino, psy szczekaja a karawana jedzie dalej Oczko Rób swoje i nie przejmuj sie opiniami innych, pozdrawiam cieplutko i życzę miłego dnia
avatar
chyba ze sobie poradze sam juz
avatar
uu to nwm czy bede jeszcze , ale postaram sie poczekac
avatar
Wejdę za 30 min, z pracy wracam
avatar
thcs mozesz wejsc do gry , potrzebuje pomocy Uśmiech
avatar
ja nie bede odpowiadal za innych graczy takze no xD chcialem tylko wyjasnic sytuacje z undeletem
avatar
Nie dostała delete tylko została ukarana banem z ostatecznym ostrzeżeniem z tego co mi wiadomo, dlatego pytam jeśli chcecie ja mogę zmienić się i karać za drobne przewinienia skoro wam to nie odpowiada
avatar
ona dostala delete z tego co mi wiadomo, i dlatego sie wyklocam xd ale skoro twierdzisz inaczej to jebem na to juz
avatar
uuu robi się grożnie xD
avatar
Bo dla mnie nie jest problemem przestać opuszczać za przewinienia i od razu mogę warnowac zamiast jak dotychczas dawać tylko warny
avatar
Mam być sprawiedliwy?
avatar
gogo 400 , misja nie do wykonania Smutny 399 i 99% wbitego expa tez jest dobrym wynikiem Uśmiech
avatar
sama usunela bo powiedziala ze skoro dostala bana to pierdoli granie w takie cos... a teraz nagle sobie przypomniala o grze , i oddaliscie jej postac ktora usunela z wlasnej woli
avatar
@pitoch ban był na 30 dni a postać została usunięta przez nią lub kogoś kto miał do niej dostęp na stronie głównej (nie z administracji) dlatego postać została przywrócona
avatar
o ile mi wiadomo shego mial bana xD
avatar
Przedmioty z Caterpie: 2 Centy. Bogactwo Duży uśmiech