Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
A przepraszam jaką pełnisz tutaj funkcje ??
avatar
PS. "ja przynajmniej nie szukam adwokatów w administracji po prostu mam swoje zdanie na ten temat" to po co piszesz do mnie na PW po każdej kłótni na SB?
avatar
Po pierwsze nie on jako pierwszy zgłaszał te bugi a po drugie robił tylko nie potrzebny syf na shoutboxie dlatego pisałam że to było zbędne czy ty myślisz że Junior takich rzeczy nie wie ...?
avatar
m.in z bugiem na outficie
avatar
Racje z czym, ?
avatar
Przecież miał rację xD więc co mam napisać?
avatar
Np na spam w shoutboxie ile on tego wypisywał a jakoś reakcji z twojej strony nie było tym bardziej jak pisałam do cb na priv byś go uspokoił to stwierdziłes że jest on atakowany przez wszystkich no to przepraszam jak to ma wyglądać że inni dostają opieprz a po nim spływa to jak po kaczce Duży uśmiech?
avatar
Na co mu pozwalam?
avatar
Odpowiedz bo jestem ciekawa
avatar
Czyżby kolesiostwo :"D?
avatar
Jak Kanopus pisał to jakoś nie pisałeś tego
avatar
Egi to że na to pozwalasz to już twój interes ja przynajmniej nie szukam adwokatów w administracji po prostu mam swoje zdanie na ten temat
avatar
Inoue? czasem warto nie pisać nic, niż takie pierdu-pierdu jak poniżej. Zastanów się czasem co piszesz...
avatar
Kanopus nie bądź bezczelny ok bo to co tam napisałam tyczyło się raczej twojej głupoty dziwne że inni to wiedza tylko nie ty, co do priv mają racje im wiecej takiej swobody tym więcej patologi co już było wspominane w tamtym roku o ile się nie myle a twoje komentarze dają mi tylko do zrozumienia że masz kompletnie w czterech literach co tu się dzieje natomiast jeśli chodzi o błędy takie jak kreska w nowo dodanym outficie to jestes pierwszy byleby tylko się dopierniczyć i wrzucić swoje marne 5 groszy ..... nie mam zamiaru wiecej komentować twojej głupoty dla mnie już nie istniejesz na tym serwerze NQ i pisz sobie co chcesz
avatar
jakby to inoue napisala " masz specjany dzial propozycje poniewaz pisanie takich rzeczy na shoutboxie nic nie wnosi i jest spamem" Język
avatar
priv to prywatna rozmowa, a jak cie ktos wyzywa to masz taka magiczna funkcje jak Ignore https://forum.pokexgames.pl/showthread.php?tid=998
avatar
#Kolesiostwo
avatar
Niestety
avatar
Ja bym na waszym miejscu dała sobie spokój poniewa ż takie osoby już mają pozwolenie .....
avatar
proponuję zmienić ten regulamin ( obrażanie priv ) ... za dużo teraz sobie dzieci pozwalają i myślą że teraz wszystko mogą....