Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
to np "ego tyka" było tak kontrowersyjne, że trzeba było je usunac/kazac to zrobic?Bo w dziwnych okolicznosciach zniknelo i u osy i u czesi, do czego osadnik sam sie odniosł tvmtego czasu
avatar
Jeśli chodzi o PW, zawsze możecie je wysłać do kogoś, jeśli widzicie, że dana osóbka przesadza i było to nie raz o tym mówiłem. Traktujecie opcje ignore, jakby to była ostateczność czy metoda nadtrudna.
avatar
Jeżeli dla ciebie np. wiadomość pt. co tam panno lekkich obyczajów są ackeptowalne na SB, to następnym razem je zostawie Uśmiech Nic innego nie było usunięte przez 50 stron archiwów SB. Chętnie poznam te sytuacje, które dla was są kontrowersyjne
avatar
@XeNoK <3 o to to
avatar
a wszelkie tematy zakladane na forum, czy też nawet wpisy na sb, na ktorym jak wspomnieliscie mozna pisac o wszystkim, w koncu "po to jest on zeby tutaj pisac" zostały usuwane
avatar
Najlepiej to pozwólmy na mieszanie każdego z błotem ot tak, bo po co się wysilać i napisac jeden paragrafek do regulaminu, który bedac szczerym jest żałosny, a o tym, ze kanopus to juz jest pupilkiem administracji to nie wspomne, i nie chodzi o sytuacje z bugiem, bo było wiele innych które az sie prosiły o interwencje a nawet nie kiwnieto palcem Oczko
avatar
Może kiedyś ktoś dorośnie i zrozumie, że wyzywanie kogoś na priv wcale nie różni się od tego tego na forum publicznym a tą funkcje ignore możecie sobie wsadzić w buty albo jeszcze gdzie indziej. Oczko
avatar
Masz egi plusika Język Ja się niepotrzebnie rozpisałem a mogłem to ująć tak króciutko jak ty, bo chodziło dokładnie o to samo.
avatar
Nie komentuje tego dalej już dałeś mi dużo do zrozumienia oby tak dalej XD
avatar
Wiesz, po to jest forum, by zgłaszać różne rzeczy, to że napisał na SB to co? Po to jest on żeby tutaj pisać, nawet o pogodzie Uśmiech
avatar
Coś do cb zgłosić to naprawdę mija się z celem
avatar
A przepraszam jaką pełnisz tutaj funkcje ??
avatar
PS. "ja przynajmniej nie szukam adwokatów w administracji po prostu mam swoje zdanie na ten temat" to po co piszesz do mnie na PW po każdej kłótni na SB?
avatar
Po pierwsze nie on jako pierwszy zgłaszał te bugi a po drugie robił tylko nie potrzebny syf na shoutboxie dlatego pisałam że to było zbędne czy ty myślisz że Junior takich rzeczy nie wie ...?
avatar
m.in z bugiem na outficie
avatar
Racje z czym, ?
avatar
Przecież miał rację xD więc co mam napisać?
avatar
Np na spam w shoutboxie ile on tego wypisywał a jakoś reakcji z twojej strony nie było tym bardziej jak pisałam do cb na priv byś go uspokoił to stwierdziłes że jest on atakowany przez wszystkich no to przepraszam jak to ma wyglądać że inni dostają opieprz a po nim spływa to jak po kaczce Duży uśmiech?
avatar
Na co mu pozwalam?
avatar
Odpowiedz bo jestem ciekawa