Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
a co do prowokowania to na forum jest tylko taki punkt odnosnie prowokowania " - Zabrania się pisania postów, tematów oraz wiadomości na Shoutbox tylko po to, by kogoś sprowokować " a ja jej to pisalem w grze Oczko
avatar
no bo mozna kogos zdenerwowac w taki sposob jak ci wbije na legende
avatar
Zupełnie nie chodzi mi o tego buga, bo uwazam, ze tam miales racje, były takie sytuacje chocby gdy dyskutowalismy o ksuciu legeng, sam wtedy stwierdziles, ze w taki sposób mozna kogos w tej grze denerwowac/mscic sie, do tego, byla sytuacja z eli, gdy kazales jej do siebie wysylac serduszka i powiedz mi, ze to nie jest prowokacja
avatar
Dobra chcecie porządku od jutra mogę zacząć go robić i zobaczymy jak szybko będziecie narzekać
avatar
a czym i kogo prowokowalem zglaszajac buga z nixem i charizadem? bo z tego co mozna wyczytac na sb to pitochu wypisywal prowokacyjne teksty
avatar
Oj naxer nie wydaje mi sie, bo jest kolejna dyskusja na forum z której i tak nic nie wyniknie, bo zadne decyzje nie zostana podjete a samowolka dalej bedzie trwac.Jeśli chcecie pozwalac kanopusowi czy komus innemu na wszystko, to po prostu to napiszcie, ludzie beda wiedzieli na czym stoja
avatar
Dobra koniec. Chyba zostało już wszystko wyjaśnione
avatar
To kanopus może prowokowac a jak ktos sprowokuje jego to jest problem, no dobrze rozumiem, niech dalej bedzie zawsze tym niewinnym i nietykalnym
avatar
Przecież prowokowaliście tym Kanopusa i było to dla was ok, ale gdy Kanopus was triggeruje tym, że znalazł jakiegoś mało istotnego buga, ale buga jest czymś co dla was powinno być karane banem/deletem/napluciem w twarz? Czymś to się różni?
avatar
chyba, ze z tym stało sie coś jeszcze innego, w takim razie prosze wytłumacz mi co Uśmiech
avatar
to np "ego tyka" było tak kontrowersyjne, że trzeba było je usunac/kazac to zrobic?Bo w dziwnych okolicznosciach zniknelo i u osy i u czesi, do czego osadnik sam sie odniosł tvmtego czasu
avatar
Jeśli chodzi o PW, zawsze możecie je wysłać do kogoś, jeśli widzicie, że dana osóbka przesadza i było to nie raz o tym mówiłem. Traktujecie opcje ignore, jakby to była ostateczność czy metoda nadtrudna.
avatar
Jeżeli dla ciebie np. wiadomość pt. co tam panno lekkich obyczajów są ackeptowalne na SB, to następnym razem je zostawie Uśmiech Nic innego nie było usunięte przez 50 stron archiwów SB. Chętnie poznam te sytuacje, które dla was są kontrowersyjne
avatar
@XeNoK <3 o to to
avatar
a wszelkie tematy zakladane na forum, czy też nawet wpisy na sb, na ktorym jak wspomnieliscie mozna pisac o wszystkim, w koncu "po to jest on zeby tutaj pisac" zostały usuwane
avatar
Najlepiej to pozwólmy na mieszanie każdego z błotem ot tak, bo po co się wysilać i napisac jeden paragrafek do regulaminu, który bedac szczerym jest żałosny, a o tym, ze kanopus to juz jest pupilkiem administracji to nie wspomne, i nie chodzi o sytuacje z bugiem, bo było wiele innych które az sie prosiły o interwencje a nawet nie kiwnieto palcem Oczko
avatar
Może kiedyś ktoś dorośnie i zrozumie, że wyzywanie kogoś na priv wcale nie różni się od tego tego na forum publicznym a tą funkcje ignore możecie sobie wsadzić w buty albo jeszcze gdzie indziej. Oczko
avatar
Masz egi plusika Język Ja się niepotrzebnie rozpisałem a mogłem to ująć tak króciutko jak ty, bo chodziło dokładnie o to samo.
avatar
Nie komentuje tego dalej już dałeś mi dużo do zrozumienia oby tak dalej XD
avatar
Wiesz, po to jest forum, by zgłaszać różne rzeczy, to że napisał na SB to co? Po to jest on żeby tutaj pisać, nawet o pogodzie Uśmiech