Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
A tu taki zaskok
avatar
Przewaznie takiemu Januszowi przyjdzie na mysl terrsprit
avatar
Ja też nie napisałem że trudno tylko napisałem jak łatwo jest to znaleźć ;p
avatar
Np o zatoce miedzy boksujacymi pokemonami a tanczacymi
avatar
A czy ja napisałem że jest trudno w tym przypadku? Nie. Po prostu treść zagadki pasuje do kilku rzeczy i czasami może się wydawać że jesteś w dobrym miejscu a tak nie jest.
avatar
W takich przypadkach przydaje się znajomość mapy
avatar
Tak ale jeśli pójdziesz na Biga i nie zadziała to już trudno nie jest bo są 2 respy snorlaxów gdzie jest Śliwa
avatar
do*
avatar
W tym przypadku trudno nie było ale pasowało to też to Big Snorlaxa
avatar
Śpiąca groza akurat mi się zgadza bo Snorlax przeważnie śpi biorąc to z bajek a to że jest groźny to jest wiadome pod bujną śliwą trochę myliło bo bujna to ona nie jest jednak jak najbardziej zrozumiałe i nie było trudno tego znaleźć
avatar
Przy śpiącej grozie też pomyślałem o czymś innym, za dużo rzeczy pasuje do tych zagadek lub treść (według mnie) kompletnie nie pasuje do rozwiązania, co nie zmienia faktu że sam quest jest jak najbardziej okay w kwestii wykonania ;p
avatar
W 100% zgadzam się ze stefkiem, ta zagadka z lalką marowaka jest nieprecyzyjna, w sumie ta z "pokemonem asha" wśród starterów też tak średnio, myślałem że chodzi o jakiś niebieski posąg asha (patrząc na fragment z "niebieską poświatą") a tu wyszedł z tego taki cyrk Smutny
avatar
Mi to wygląda na XXL Kielich
avatar
O wlasnie, nazwy zapomniałem Duży uśmiech
avatar
To jest lampa, nie wiem czy mi to na lampę wygląda ale nią jest xD
avatar
Elve, to coś gdzie sie orba kładło zniknęło, tak specjalnie? Język
avatar
avatar
29 Nov 09:12 ....
avatar
Teleport jest i działa, poszukaj.
avatar
Stolen Caterpie... bugged again...