Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Dziekóweczka Elveres Oczko
avatar
Ostrzegałem ich obaj dostali po banie.
avatar
Tapczan i Kapucyn - Oni tak ciągle P.S już nie pierwszy raz widzę ich na shoutboxie w formie ss ;p Poza tym sam wysyłałem Ci (Elveresie) na pv ss'y jak obrażali na cascie. Glajpik zresztą też to widział Również liczę na bana.
avatar
Elve liczę na bana bo mi się już to powoli zaczyna nudzić
avatar
Piękny pokaz kultury http://ifotos.pl/z/qxnpqhr
avatar
Ja, zwany Chesd (niektórzy mówią Czestp, Skrzynek itd) dostałem UNBANA. Dziękuję i pozdrawiam. Żeby nie było poproszę jeszcze o zdjęcie bana z Chesdd i niewidki.
avatar
Szukam tej ankiety ale widzę że już jest nie aktualna ... gz
avatar
MASAKRACJA
avatar
Spoko mam zapisane wszystko. Screeny tez porobilem.
avatar
I ja tez bym chciał uzyskać odpowiedzi bo jak równamy to wszystkich do jednego poziomu. Jak Naczelnik nie chce jak zawsze ze mną gadać i zamyka szybko swoje własne tematy to na co to było zakładać i humory ludziom psuć
avatar
A tu jak zwykle wszystko traktowane jako krytyka Smutny Trochę dystansu, to że komuś się coś "nie podoba" (mimo że nikt tak nie pisał) to nie znaczy ze ma tego nie robić...
avatar
Elve przypomnę Ci tylko że skrzyneczka którą wczoraj zgłosiłem nadal lata jak chce ;p
avatar
Dobra ja uciekam, jakby coś trzeba było to piszcie PW
avatar
Duocrash czekał na coś nowego, jak dodali ten quest to napisał że jest on głupi i bez sensu pomijając że 3 tygodnie temu skończył grę a nadal wraca xD
avatar
chwila czasu i wszystko do ogarniecia Duży uśmiech nie podoba sie to niech nie robia Duży uśmiech
avatar
Trochę tak, ten z ostatnim tp jest w sumie dość logiczny Duży uśmiech Są gorsze zagadki ;p
avatar
A czy ktoś krytykuje? Język
avatar
Dobra nie krytykujcie twórczości Zygza jak umiecie lepiej to mogę wam zrobić konkurs poetycki Uśmiech
avatar
Btw mam miejsce następnego questa jednak zostawię to dla siebie Duży uśmiech
avatar
Postrach w tym nie miałem problemu bo zanim ten quest powstał to 2 miesiące wcześniej tamto miejsce poznałem ;p