Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Imo pomysł z outfitami legend dobry, ale bardziej, zeby były taka naprawde "prestizowa" i rzadka nagroda za cos a nie do kupienia dla kazdego Język
avatar
Skrzydła od Artka wyglądałyby cudnie w outficie, więc nie dałoby rady tego pominąć przeglądając nawet 10k outfitów
avatar
Grzebało się trochę po grafikach to wiem jakie i gdzie są + jak dawałeś możliwość wyboru po wygraniu eventu to było widać all które tu są
avatar
@Ithuriel a skąd ty wiesz że takie outfity są dodane? Duży uśmiech
avatar
Mewtwo, Charizard, Arcanine + chyba 2 albo 3 outfity są, więcej to może u brazoli by się znalazło
avatar
bo mew2 wiem, ze jest
avatar
o ile wgl sa takie outfity w grze Język
avatar
mała propozycja: co wy na to by dodac mozliwosc kupienia legendarnych outfitow u npc (zapdos, articuno, moltres, mew, mewtwo) za lalki, ktore dropia z leg od wczoraj? Np. outfit za lalke + diamenty
avatar
@Rumunek Czytanie ze zrozumieniem widać nie należy do łatwych,więc pomogę - w tym co napisałem chodzi o forum a nie grę.
avatar
Kupie :... Karty Pokemon: Dodrio, Jolteon, Articuno, Mew/ DIAMENTY/ KUPONY PP / BOXY 1, 2, 3, 4 / MEDAL VIP / Cukierki / Błyszczace kamienie / Safari Balle / Łopaty
avatar
Nie wierze w to co przeczytalem. Rakkeri ktory pomaga i doradza, ja******le swiat sie konczy xD
avatar
potwierdzone info Uśmiech tez staram się wszystkim pomagać jak umiem... miłego dnia
avatar
@Rumunek Dziękuje za te mile slowa Uśmiech Twoja opinia i innych graczy wiele dla mnie znaczy Uśmiech Pamietajcie, ze na mnie i moje dobre serduszko zawsze mozecie liczyc Duży uśmiech Ze zawsze znajde czas by wam cos pomoc i doradzic ;p Nie ma problemu piszcie smialo Duży uśmiech To fajnie, ze mozna komus przekazac swoja nabyta wiedze Duży uśmiech
avatar
Wielki + dla Rakkeri
avatar
Co chłop gada! Jak data utworzenia mojej postaci wypada 5 lat temu. Zawsze jak wracam do gry można liczyć na Rakkeri-ego że coś pomoże/ doradzi. A taki Heniu zamiast pomoc nowym gracza to jedynie ich zwyzywa... Od tak pomocny.
avatar
a dziekuje braiszku <3
avatar
Gz Bracie <3
avatar
19:57 Przedmioty z Zapdos: Lalka Zapdos, 4 Elektryczne pudełka, 25 Śrubek.
avatar
kanopus ja też dostałem taką lalkę , tylko niestety nie legendarna bo nie wiedzialem o co chodzi i strzelałem numerkiem i padło na AErodactyla xd
avatar
@Ithuriel wlasciwie dwa Duży uśmiech ale to rozmowa na inna okazje xD