Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Mnie też okradła Elianaa Smutny ale już nie zgłaszam olać...
avatar
Ale kto go tu ciśnie? Olewać a cisnąć to 2 różne rzeczy. tych trzech żarcików przed "itd" nawet nie ma sensu komentować.
avatar
a jak cie okradl? kto normalny daje invy do domku komu popadnie lub przedmioty?
avatar
Rakkeri noobku... myślałem że wszyscy Ci gracze, którzy cię cisną itp sa zjebani bo nic do ciebie nie miałem, ale oszukujać i okradajać mnie pokazałeś jaki jesteś naprawde... jesteś najwiekszym burakiem serwera... taki porzadny , top rankking , najbogatszy itd a okrada innych... nie chcemy tutaj takich graczy..
avatar
już mam nie było tematu
avatar
gdzie jest mapka z respami pokemonów
avatar
Sprzedam ARTICUNO bez podpisu! pw
avatar
gz, z tego co mi wiadomo sa tylko 2 wiec to ty ustalasz cene xD
avatar
11:07 Przedmioty z Zapdos: Lalka Zapdos, 55 Śrubek. Ile lalka warta?
avatar
Imo pomysł z outfitami legend dobry, ale bardziej, zeby były taka naprawde "prestizowa" i rzadka nagroda za cos a nie do kupienia dla kazdego Język
avatar
Skrzydła od Artka wyglądałyby cudnie w outficie, więc nie dałoby rady tego pominąć przeglądając nawet 10k outfitów
avatar
Grzebało się trochę po grafikach to wiem jakie i gdzie są + jak dawałeś możliwość wyboru po wygraniu eventu to było widać all które tu są
avatar
@Ithuriel a skąd ty wiesz że takie outfity są dodane? Duży uśmiech
avatar
Mewtwo, Charizard, Arcanine + chyba 2 albo 3 outfity są, więcej to może u brazoli by się znalazło
avatar
bo mew2 wiem, ze jest
avatar
o ile wgl sa takie outfity w grze Język
avatar
mała propozycja: co wy na to by dodac mozliwosc kupienia legendarnych outfitow u npc (zapdos, articuno, moltres, mew, mewtwo) za lalki, ktore dropia z leg od wczoraj? Np. outfit za lalke + diamenty
avatar
@Rumunek Czytanie ze zrozumieniem widać nie należy do łatwych,więc pomogę - w tym co napisałem chodzi o forum a nie grę.
avatar
Kupie :... Karty Pokemon: Dodrio, Jolteon, Articuno, Mew/ DIAMENTY/ KUPONY PP / BOXY 1, 2, 3, 4 / MEDAL VIP / Cukierki / Błyszczace kamienie / Safari Balle / Łopaty
avatar
Nie wierze w to co przeczytalem. Rakkeri ktory pomaga i doradza, ja******le swiat sie konczy xD