Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
a takie pytanie bo kilka dni mnie nie bylo i jak tak szybko minal Rakkowi miesieczny ban ? bo chyba cos nie tak jest
avatar
Już wolę żeby bany dawaly6 a nie
avatar
Wolę już nie grać wcale niż takie helperty mają dawać muta za nic
avatar
"Helper" żyjący życiem serwera, który się interesuje i "Helper" w delegacji, który tylko czeka aby dać większą range to całkiem inne osoby a co do dawania banów czy warnów to oceńcie sami kto byłby odpowiedni Język Uciekam Dobranoc Uśmiech
avatar
@siwek Helper najwyrazniej ma za zadanie siedziec w PC (Osa Baju) xD
avatar
A u bany dawać można xdd
avatar
3 helpertow co nic nie może, dobre
avatar
Takie ludzie jak helperty aby muta dawać xdd bany mają dawaj a nie mówić naxerowi cz egiemu bez jaj i czekać 5 h żeby bana dawać
avatar
@Thcs Dopiero teraz mogę wbić jak coś czekam :
avatar
Moment wbijam
avatar
@MajoreQ jestem w grze już
avatar
a coś innego niż priv na forum? jakis steam czy cos?
avatar
@MajoreQ możesz napisać priv do mnie i Egiego, nie jesteśmy w stanie być 24/7
avatar
Pilnie potrzebna administracja na Pokemony Uśmiech
avatar
i nie to że liże komuś dupe tylko doceniam to co robią
avatar
Z mojej strony powiem iż osadnik i bay nadają się na helperów chcecie powod to wam powiem bo o co gracz nie poprosi oni tłumaczą pokazują . o to chodzi w pracy helpera . Widziałem wiele razy jak bay i osa dużo robią tłumaczą nowym graczą itd itp. Moim zdaniem Osadnik zasłuuje na wyższą range Uśmiech a co do liczby to 2 helperow by starczyło Uśmiech
avatar
Na ta chwilę nikt z Helperów nie zasłużył na zaufanie. Co więcej w mojej opinii liczba "ich" powinna zostać zredukowana do minimum. A Wy co sądzicie po 3 tygodniach pracy "Helperów" ?
avatar
Bo Helper to najniższa ranga w supporcie i nie może mieć ona takich uprawnień od tak na starcie. Dopiero tutor może banować
avatar
Bo by tutaj samowolka była
avatar
Czemu helperty nie mogą kurwa dawać banów ja się pytam