Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
e) Administracja zastrzega sobie prawo do ukarania graczy za jej denerwowanie i obrażanie.
avatar
widac ze zasad nie zna Xd Duży uśmiech
avatar
ludzie bay dal mi muta na 30 min za to ze na priv napisalem ze jest glupi a na priv moge pisac co chce
avatar
Siedzi Rumun na kanapie, jak ten człowiek głośno chrapię! W myślach wszystkich was przeklina lecz go Egiś upomina. Rumun wszystkich was przeprasza i po unban się dziś zgłasza. Chesd, Stefano no i Nekser wybacz proszę, tylko o to teraz proszę. Tylko Henia nie żałuję, na Absolu na mnie pluje.
avatar
Dobra Egiś kochany przepraszam.
avatar
Oks Oks, ale ja mam już banicję ponad rok czasu. A jestem grzeczny jak jamnik i słodki jak gruszka.
avatar
Egi wejdź na chwilkę do gry proszę.
avatar
Blokadę dałem ci ja Uśmiech Jak się ogarniesz i wystosujesz odpowiednie przeprosiny, to się zastanowię nad zniesieniem twojego "bana" Uśmiech
avatar
Nekser podoba mi się twoje negatywne podejście, daj unban na foruma
avatar
bo mam wode w domku Smutny
avatar
@naxer wejdzieszdo gry lub jakiś inny adm
avatar
@Duocrash nie podoba się to go nie rób Oczko
avatar
Witam poszukuje domu płace 900 pp
avatar
12:40 Awansowałeś z poziomu 411 na poziom 412!
avatar
@Duocrash w tym quescie nie zobaczylem ani 1 buga + poziom trudnosci jest ok fajne wyzwanie nagroda jest exp a nie odrazu starter ten quest odblokowuje dostep do nastepnego questa wiec jest wszystko ok Oczko
avatar
Bezsens Q i bezsens nagroda.
avatar
Powinno być na odwrót chyba co nie?
avatar
Co za sierota robiła ten Q startera. Skoro to 5x trudniejsze od pieska i pełno zbugowanego syfu po jakiegoś poka
avatar
!znak zapytania
avatar
Siemka, da się zamknąć innego gracza w pokeballu