Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
event end ?
avatar
Rexxoo na prezydenta. <3
avatar
@egiliam @Naxer Możecie wejść na pokemony? XDD
avatar
Witam Siwek jeżeli coś ci nie pasuje to po prostu graj bez plecaków, plecak jak plecak jest jaki jest ?
avatar
@Ruminek gra się po ty aby: zdobyć lvl/skille, podropić lub ewentualnie wygrać fajne itemki, by móc potem kupić sobie domek i szpanować jakim sie jest cool... Dla mnie największą bolaczką obecnie w tej grze jest "niemoc" naszego Juniora i to jest smutne Smutny
avatar
Nic nie wiesz a dużo mówisz wbiłeś może 200 lvl 8 mi tu teraz pierdo..... Jak nic nie wiesz na temat to zamknij sobie ten ryj xd bez obrazy aby
avatar
Żeby jeszcze był plecak fb w eventch
avatar
Bierz udział w eventach to też prędzej lub później wygrasz swój worek fb, a nie oskarżać niewinną administrację o rozdawnictwo.
avatar
Trzeci raz nie będę mówił idź i więcej nic nie mów ty na ten temat
avatar
Nie mam gdzie, każdy mnie wyrzuca gdzie się nie zatrzymam Duży uśmiech
avatar
Rumunek idź sobie
avatar
Jak by to odemnie zależało to dałbym wam te worki skoro tyle dla was znacza, że sprawiło by to wam tyle radości.
avatar
A może ja też chcę taki plecak i co mam zrobić np
avatar
Może po to, ze niektórzy je zbierają, sortują sobie poki/itemki itp. i dla nich im więcej bagów tym lepiej. Żaden urok, ze ma go jedna osoba, jeśli ewidentnie ten plecak jest lewy.
avatar
Po co wam jakieś dziwne plecaki? Właśnie fajny urok jak ma je jedna, dwie osoby.
avatar
Plecak Mew i Mewtwo z tego co słyszałem maper dorzucił do licytacji, bo jej zwycięzca się spłakał że "przepłacił", no cóż, takie uroki licytacji, ale tu bezczelna lewizna zawsze na 1 miejscu.
avatar
Ten plecak to powinien być za lajka fanpage'u na fb a nie jakieś rozdawanie na kostkach (w co nie wierze) raz na ruski rok, jego nazwa w końcu do czegoś powinna zobowiązywać.
avatar
A nie ze placki były z 5 lat temu i mówi mi że co kostka jest plecak xd
avatar
Ma być quest czy coś a nie 5 osób ma i tyle xd
avatar
Podmień sobie teksturę w klienci i będziesz mieć same plecaki fb