Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@Romunek, może jednak uda Ci się wpaść na event w sobotę. Tak Cb jak i innych bardzo serdecznie zapraszamy. W tą sobotę będzie się działo, oj będzie Uśmiech
avatar
Szkoda troszku, ale życzę co najmniej takiej zabawy jak poprzednim razem. ?
avatar
Już wszystko jasne event w sobotę 27.06.2020r o godzinie 18:00 więcej informacji tu <> https://forum.pokexgames.pl/showthread.p...1#pid19931
avatar
Jest ktoś chętny żeby chociaż odpalić quest na pieska? brakuje 1 osoby ;c
avatar
Szukam teamu na legend boxa
avatar
Dziękuje za event Uśmiech
avatar
Witam wrocilem do gry po przerwie kilku miessiecznej Duży uśmiech tak od lutego mnie nie bylo, cos sie zmienilo? Xd
avatar
Gratuluję uczestnikom mam nadzieje, że jesteście zadowoleni z nagród i dobrze się bawiliście Uśmiech i oczywiście dziękuję prowadzącym <3 Jak dobrze wszystko wyjdzie i będziecie dalej chcieli się tak bawić to do zobaczenia za tydzień Język
avatar
Czesia priv
avatar
@Rumunek jak zobaczysz mnie w grze to się zgłoś do mnie.
avatar
Super evencik. Nie pozdrawiam tych delikwentów, co tak narzekali, ze 0 nagród i czas stracili, zanim sie ktokolwiek z ciapciaków odezwal w tym temacie Uśmiech a pozniej pierwsi po bagi lecieli
avatar
event end ?
avatar
Rexxoo na prezydenta. <3
avatar
@egiliam @Naxer Możecie wejść na pokemony? XDD
avatar
Witam Siwek jeżeli coś ci nie pasuje to po prostu graj bez plecaków, plecak jak plecak jest jaki jest ?
avatar
@Ruminek gra się po ty aby: zdobyć lvl/skille, podropić lub ewentualnie wygrać fajne itemki, by móc potem kupić sobie domek i szpanować jakim sie jest cool... Dla mnie największą bolaczką obecnie w tej grze jest "niemoc" naszego Juniora i to jest smutne Smutny
avatar
Nic nie wiesz a dużo mówisz wbiłeś może 200 lvl 8 mi tu teraz pierdo..... Jak nic nie wiesz na temat to zamknij sobie ten ryj xd bez obrazy aby
avatar
Żeby jeszcze był plecak fb w eventch
avatar
Bierz udział w eventach to też prędzej lub później wygrasz swój worek fb, a nie oskarżać niewinną administrację o rozdawnictwo.
avatar
Trzeci raz nie będę mówił idź i więcej nic nie mów ty na ten temat