Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Właśnie czepiać, coś się dzieje.
avatar
Patrosik proszę nie czepiać się ludzi :C XD
avatar
Nie chodzi nawet o nagrody, tylko o uczestnictwo... Ostatnie eventy fabularne były mega ciekawe.
avatar
a wy dalej chcecie tylko dostawać darmowe itemki z eventów... co to za gra jak ciągle coś się dostaje ?? śmiechu warte
avatar
Będzie jakiś event w ten łikent?
avatar
Patrosik częściowo wraca do gry <3
avatar
05:23 Gratulacje! Zlapałeś pokemona Lapras! W sumie to już 1.
avatar
Śmieszy mnie gracz Duocrash, który to już któryś raz na forum pisze że, bije po 130-160 legend i tylko 10 kamieni zbiera... Człowieku 130-160 zabitych legend to około 8-9 godzin na serwerze !! A tyle nikt dziennie nie gra i to od dłuższego czasu więc nie wciskaj nam tu kitów żegnam!
avatar
Panowie, bez spięć. Bardziej to kosmetyka niż jakaś uciążliwa rzecz.
avatar
nawet ja ci o tym pisalem kiedys i w odpowiedzi od cb dostalem ze night musi to sprawdzic czy to bug po stronie klienta czy serwera...
avatar
Ja nie przypominam sobie abyś to do mnie zgłaszał i jeśli nie o to chodzi to wyjaśnij mi o co
avatar
pilne!!!
avatar
@Duo możesz zajrzeć na 5 min do gry
avatar
To wiem ale tu chodzi o coś innego i ja to zgłaszałem nie raz
avatar
@Rexxoo jeśli otwierasz l boxy na jednej postaci wtedy dostaniesz cały zestaw legend losowo (mew, mewtwo, zapdos, moltres, articuno) a jeśli otwierasz je na innych postaciach wtedy możesz dostać tą samą legendę 5x i chodzi tu o postać a nie o konto.
avatar
Deshume, Choosen Death, Pawelus, Rexxoo. - 4 osoby online Smutny(((((
avatar
Mało osób znów gra na serwie ☹️☹️☹️
avatar
Ale questów nikt nie ruszał i z tego co ostatnio widzę to tylko ty masz problemy bo jest za ciężko
avatar
bijo i bijo te pokemony normalnie grac sie nie da ¯\(°_o)/¯
avatar
No nic uciekam z tego otsa. Nq