Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@Rexxoo co do zamykania ludzi to jest od tego odpowiednia osoba a nie ty więc polecam ci dać EXIT i nic nie pisać
avatar
@bayu ty też sie zamkni bo juz mam ciebie i tego twojego przyjaciela arusa dosyć!
avatar
@Rexxoo ale Rexxoo spokojnie ja wiem ze hormony buzuja ale panuj nad soba Oczko
avatar
Arek Bonaventura od 10 np do 19 max 4-5 osób na serwerze, bugi dalej takie same są , update co 2-3 lata. Gracze to powinni chyba skakać z radości że taka wspaniała administracja jest <3 *Ha Ha* - Jeżeli ci się nie podoba to nie graj nikt cie nie zmusza do grania
avatar
@Rumunek ja juz sie wypalilem na tym serwerze Duży uśmiech od dluzszego czasu juz emerytura xD
avatar
Ooooo Rakkeri! Super cie widzieć Uśmiech
avatar
Jest w stanie jakaś administracja wejść na pokemony?
avatar
Pozdrawiam Czesiowate Ciapciaki <3 ;*
avatar
@Rexxoo ziomek dla twojej świadomości, to ja nie wróciłem do gry bo mnie nie było jakiś czas coś , tylko zacząłem grać dalej po przerwie.. ciągle wchodziłem na serwer i forum, więc jestem na bieżąco pzdr!
avatar
@Egiliam @Naxer jak możecie odczytajcie na pv lub wejdźcie do gry Duży uśmiech
avatar
Ktoś chętny dzisiaj na pieska? płace po 50td dla każdej osoby która pomoże Duży uśmiech
avatar
@Rumunek, Dobra Naxer, a gdzie reszta administracja? Gdzie Egiliam? Gdzie Nightmare?
avatar
No sam Nakser nie może wiele zrobić. Pewnie i tak robi to charytatywnie po godzinach, powinniśmy być wdzięczni że wgl coś próbuje dla nas zrobić. A do tego musi zajmować się wszystkim
avatar
od 10 np do 19 max 4-5 osób na serwerze, bugi dalej takie same są , update co 2-3 lata. Gracze to powinni chyba skakać z radości że taka wspaniała administracja jest <3 *Ha Ha*
avatar
@Czesia- po co to komu żeby coś się działo na serwerze jak adminów nie ma przez pare dni pewnie *zapracowani* a na forum częściej widać posty na temat #Bug niż zabawy xDD
avatar
@Rumunek, jak tylko Xenok wróci z wakacji bedzie wznowiona edycja eventów fabularnych. Dlatego dalismy konkurs z rymowanką aby jeśli nie w grze to tu coś się działo.
avatar
jesli oczywiscie wszystkie respia sie co 5 min.
avatar
Patros poprawka, 130-160 leg dziennie to jakies 10 do 13h Oczko
avatar
Rexxoo ale co ty masz teraz do Patrosa skoro on dobrze i prawde napisał? we tam bo bana dostaniesz na Komputer i internet, i powrót nie ma nic do tego co napisałeś także nie pisz bezsensownych komentarzy - opini #Dziękujemy
avatar
@Smiercionosny Smog powiem ci tyle ze wracasz do gry i się czepiasz nie było cie to nie wiem po chu.. sie wtrącasz krótka piłka ! nie wiesz to sie nie odzywaj bo serio wkurw,, juz to !