Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
15 godzina zero graczy xD
avatar
Kiedy czas mam to gram...
avatar
Wszystkiego dowiecie się jutro Oczko będzie dobrze Uśmiech
avatar
Osadnik, są przewidywane nagrody pocieszenia dla uczestników?
avatar
Przypominam dla niezdecydowanych, że w czwartek o 19:00 kończy się konkurs na wierszyk/rymowankę więcej informacji tutaj <> https://forum.pokexgames.pl/showthread.p...5#pid20025 Oczko
avatar
@ bayu bo co bana mi dasz? Za to ze prawde mowie?
avatar
@Rumunek No wiesz trzeba być zawsze online w takie super gierce komputerowej <3 xD
avatar
Arek, kiedy nie sprawdzam listy online to zawsze jesteś. Duży uśmiech
avatar
@Rexxoo Ale kim ty jestes zeby tak do mnie pisac? Masz prawo wyrazac swoje zdanie zgadza sie ale zastanow sie 5 razy zanim cos napiszesz nawet nie tylko w tej sytuacji Uśmiech
avatar
@Rexxoo co do zamykania ludzi to jest od tego odpowiednia osoba a nie ty więc polecam ci dać EXIT i nic nie pisać
avatar
@bayu ty też sie zamkni bo juz mam ciebie i tego twojego przyjaciela arusa dosyć!
avatar
@Rexxoo ale Rexxoo spokojnie ja wiem ze hormony buzuja ale panuj nad soba Oczko
avatar
Arek Bonaventura od 10 np do 19 max 4-5 osób na serwerze, bugi dalej takie same są , update co 2-3 lata. Gracze to powinni chyba skakać z radości że taka wspaniała administracja jest <3 *Ha Ha* - Jeżeli ci się nie podoba to nie graj nikt cie nie zmusza do grania
avatar
@Rumunek ja juz sie wypalilem na tym serwerze Duży uśmiech od dluzszego czasu juz emerytura xD
avatar
Ooooo Rakkeri! Super cie widzieć Uśmiech
avatar
Jest w stanie jakaś administracja wejść na pokemony?
avatar
Pozdrawiam Czesiowate Ciapciaki <3 ;*
avatar
@Rexxoo ziomek dla twojej świadomości, to ja nie wróciłem do gry bo mnie nie było jakiś czas coś , tylko zacząłem grać dalej po przerwie.. ciągle wchodziłem na serwer i forum, więc jestem na bieżąco pzdr!
avatar
@Egiliam @Naxer jak możecie odczytajcie na pv lub wejdźcie do gry Duży uśmiech
avatar
Ktoś chętny dzisiaj na pieska? płace po 50td dla każdej osoby która pomoże Duży uśmiech