Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Obstawiam ze nikt nie kupi ale myślę ze warty z 50 td
avatar
wiecie moze ile wart jest big snorlax?
avatar
Elo elo. Mordzia ty nie ma tu czegoś takiego jak aukcje graczy, jest jedynie targ na forum.
avatar
Hejka, może to głupie, ale pomógłby mi ktoś? Nie wiem jak otworzyć aukcje graczy...
avatar
Rakkeri czemu usunołeś postać???
avatar
Ale z tego co napisales to najlepiej nie robic updejtow bo przeciez jeden cos zdobedzie szybciej a drugi nie i bedzie placz
avatar
" Pierwsze trzeba miec dla kogo robic te updaty... " Zeby ludzie byli i starzy wrocili do gry to musza byc updejty regularne. Ludzie nie wbijaj na serwer dla takiej 'atrakcji' jak nowa osoba w supporcie
avatar
Jeśli gdzieś jest potrzebna nowa osoba to moim zdaniem do administracji Uśmiech by mial kto wprowadzac nowosci i robic updaty oraz reklame serwera na jakis forach czy stronach Uśmiech Bo Naxer sobie nie radzi bo z tego co z nim rozmawialem to uczy sie dopiero programowania i nie ogarnia go, wiec tu by sie przydala nowa osoba co by dodala np. nowe shiny, nowe respy, legi itp
avatar
Dla mnie z perspektywy nowego gracza nie miało znaczenia czy w świat gierki wprowadzała mnie osoba z przedrostkiem [Helper] czy też bez niego. :O
avatar
Wiadomo Ty i Kanopus, nigdy nie bedziecie popierac zdania innych graczy xD
avatar
Tak zwany kontakt z bazą
avatar
Tak nie trzeba miec rangi helpera/tutora...ale przypominam że helper/tutor jest też osoba laczaca ludzi z administracja
avatar
No to trzeba zajac sie promocja i reklama serwera by sciagnac tu nowych graczy Uśmiech
avatar
A chcac pomagac nowym graczom wcale nie trzeba miec rangi helpera/tutora Uśmiech
avatar
Pierwsze trzeba miec dla kogo robic te updaty... Zrobia update dla 4-5 graczy?? Potem będą płacze czemu inni nie maja tego albo tego xD
avatar
Moim zdaniem jest to zbedne i niepotrzebne. Lepiej sie skupic nad robieniem nowosci w grze i updatów niz wprowadzac kolejnych helerow gdzie liczba graczy online to 5 Uśmiech
avatar
Proponuje otworzyć rekrutacje na stanowisko helpera z racji ze przybedzie graczy xD
avatar
Osadnik wbijesz na pxg?
avatar
Myślę że mam odpowiednie kwalifikacje
avatar
Nie przyjmuje byle kogo xD