Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Tak.
avatar
jakis moderator czy ktos czasami tu odpisuje??
avatar
Szukam ludzi na legend boxa!!
avatar
Pisałeś nawet do mnie wybacz, że nie zapisałem rozmowy Uśmiech
avatar
@Skomor Skąd masz pewność że kupuję konta od ludzi? o.O może wrzucisz jakieś dowody ssy cokolwiek co potwierdza że kupuję konta?
avatar
@Rakkeri zgadzam sie Duży uśmiech Dziekuje Czesia za super event
avatar
Dziekujemy za event <3
avatar
17:30 event kostka tak spontanicznie Uśmiech
avatar
@Ksawery20003 chwalisz się czy się żalisz?? widać że dziecko skoro wierzysz w to co kto pisze...
avatar
KUPIE TOGEPI / TOGETIC BEZ PODPISU
avatar
browakrek pacz
avatar
avatar
Ja wyśmiewam się hahah Latałeś raz, drugi raz zwrócił ci uwagę, i dalej to robisz, Nie wyzywam każdego dosłownie, tylko ciebie bo jesteś przygł**** bez ambicji..
avatar
@hunuspl latałem raz za tobą to Osa zwrócił mi uwagę pisząc że tak nie można bo jest za to ostrzeżenie etc to sobie odpuściłem. A to że ludzię latają na expach to się nie dziwię Uśmiech Nie dość że wyzywasz dosłownie każdego, to jeszcze prowokujesz i wyśmiewasz graczy że ktoś nie ma tego...
avatar
Idz no co, wbijam na expa ide w prawo a on idzie za mną, gdy pójde w lewo to on za mną i mi wszystko wybija..
avatar
Pewnie znowu Nikolka Jara.... Tb naprawdę się nudzi chyba
avatar
Potrzebny admin na serwer, ponieważ nie mogę poexpić, bo chodzi za mną Arus bonaventura i zabija mi...
avatar
Pamiętajcie, że głos oddany w rekrutacji bez uzasadnienia nie jest ważny Język
avatar
W drugim etapie rekrutacji wybieramy osobę w ankiecie i opisujemy dlaczego właśnie ona. Kontrkandydaci mogą również głosować jeżeli chcą ale najważniejsza jest argumentacja dlaczego właśnie ta osoba Oczko
avatar
Szukam osób na Legend Boxa!!