Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Mi tam się to źle kojarzy xD Maupa Rumunek Duży uśmiech
avatar
wtedy wiadomo do kogo sie zwracasz dokladnie xD a przynajmniej ja dlatego uzywam Duży uśmiech @Rumunek Pozdrawiam xD
avatar
Tak o
avatar
Zawsze się zastanawiam po co używacie tagów, jak one i tak nie podświetlają xD
avatar
@"Smiercionosny Smog" tez bym kupil ale domku nie oddam xD
avatar
Kupie karte Articuno Rexxoo
avatar
Tańcząca
avatar
Rexxoo pw w grze pisz
avatar
Sprzedam kartę Articuno oraz Articuno 1 lvl bp pisać forum co dacie itp Uśmiech
avatar
o 17:00 zapraszamy na event więcej informacji tutaj >> https://forum.pokexgames.pl/showthread.p...6#pid20306
avatar
Ktos legend box??
avatar
bo pewna osoba z mentalnoscia inoue rozpowiada plotki na moj temat, to nie bede udawal ze tak jest
avatar
juz chyba z 5 razy pisales na tym forum jak to sam odszedles a nie cie wyrzucili, juz dobrze, wszyscy wiemy, nie musisz sie produkowac tak, ale ty dalej swoje jakby cie to bolalo
avatar
i nie wiem gdzie widzisz placz w tym ze odszedlem xD
avatar
Nie wnikam, ale na szczęscie rangi juz nie masz wiec wszystko wróciło do normy, miłej nocki Uśmiech
avatar
to nie moja wina ze ktos tak pieknie porobil permisje w rangach ze tutor mogl mial taka komende
avatar
Ten kanopus to niby sam odszedl a placze jakby go conajmniej 50 osób wyrzucilo. Czlowieku nie poradziles sobie w rola ktora ci powiezono i jak tak sie juz czepiasz innych to przypomnij sobie jakie wałki ty robiles miedzy innymi sprawdzajac ludziom loginy wiec prosze Cie wyluzuj i przestan pierdolic glupoty, bo pępkiem swiata nie jestes
avatar
@Kanopus tutor nie ma niewidki
avatar
a podobno tutorkom zostala zabrana niewidka, coz za bulszit xD
avatar
@Czesia a zaparz dla wszystkich przyda sie Duży uśmiech bedziemy spokojniejsi czekajac na update z LUGIĄ xD