Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Nic tak nie osładza oczekiwania na druga połowę meczu jak mądre wypociny Rumunka Duży uśmiech Jakie to dojrzałe.Jak wiele można się nauczyć czytając takie wypowiedzi. Upijam się każdym słowem wypisanym jego zacnymi paluszkami Duży uśmiech
avatar
Czekaj czekaj pisze mi coś takiego osoba, której dalej smierdzi z buzki od wchodzenia w tyłek rakkeriemu kazdego dnia w pc? XD No nic "myślałem, że trochę bardziej kumaty jesteś" Smutny
avatar
A odpowiadając. No nie, liczyłem że jeszcze troszkę się z wami pobawię.
avatar
XeNoK ciebie to wlasciwie nie liczę jako gracza, jęzor masz pewnie cały w stolcu od tego pucowania pośladów... Spróbuj kiedyś mieć własne zdanie, zobaczysz jakie to przyjemne samemu decydować co chcesz robić.
avatar
@Rumunek To nie zostaje nic innego jak pogratulowac tak smutnego zycia, ze musisz sie dowartosciowywac w internecie smiejac sie z innych xD
avatar
Super cieszę się Twoim szczęściem mam nadzieję, że się wystarczająco pośmiałeś Uśmiech
avatar
I co mam płakać nieudasie? Ja tu od dawna już wchodziłem tylko się pośmiać z takich jak Ty.
avatar
@Rumunek Normalnie dostałem polecenie z góry aby dać Ci warna za takie coś i go dałem. I tak rumuński przyjacielu zostaniesz ukarany jeszcze bardziej więc nie szykuj się na tego 2 grudnia.
avatar
Jak śmieszesz w ogóle napisać do Kanopus "myślałem, że trochę bardziej kumaty jesteś", jak ty nie możesz skumać ze nie podałem ani razu Nazwiska Nikosia....
avatar
Dobra bo już mecz papa Oczko
avatar
A to, że ujawniam Twoje dane jakieś to mnie aż zdziwiłeś myślałem, ze trochę bardziej kumaty jesteś
avatar
I znowu mnie tym rozbawiłeś bo już dawno o tym zapomniałem Uśmiech
avatar
Nie oceniam Twojego wyglądu wolę kobiety po prostu tak mi się napisało "uszy Ci zasłaniają oczy" a Ty sobie to przypominasz po paru miesiącach i wracasz do tego
avatar
chcesz oceniac kogos wyglad to daj mozliwosc tez innym oceniania ciebie, w innym wypadku tego nie rob - zapamietaj
avatar
Miłego wieczoru idę oglądać mecz. I pamiętajcie jeżeli znacie kogoś dane to nie piszcie ich bo potem ktoś może mieć nieprzyjemności z tym związane. A jak ktoś chce i nie ma z tym problemu niech się przedstawia pozdrawiam Uśmiech
avatar
Mogłem i tam ale nie chciałem. Miałem kaprys aby odnieść się tu do tego bo prowadziliśmy wtedy fajny dialog. Jak coś tam mi świta to znowu tam wtedy źle coś zrozumiałeś tak jak i dzisiaj i napisałem "Tobie serio chyba te uszy zasłaniają oczy" akurat mi się wtedy to przypomniało ale nie myślałem, że aż tak to Ciebie wtedy zaboli mogłeś zgłosić byśmy dostali pewnie oboje po warnie i już.
avatar
to komentuj je na tym portalu a nie na forum w gierce, a jesli nie mozesz na portalu to nie komentuj wcale
avatar
Ale ja Cię nie muszę prosić o pozwolenie. Sam je dałeś dla ludzi wstawiając swoje zdjęcia na portalach społecznościowych. Jak już wcześniej wspomniałem nie podałem Twoich danych nigdzie publicznie.
avatar
tutaj dodalem swoje zdjecie jakies? napisalem by ktos je komentowal?
avatar
To trzeba być kogoś znajomym wtedy można komentowac dopiero acha xD