Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
ale kogo to obchodzi kto pierwszy cos zdobyl? masz tego gma to sie zachowyj jak gm
avatar
To tak w roli sprostowania dla Rumunka i Ciebie
avatar
Znowu macie jakiś swój świat pisanie do kogoś że na chleb mówił "pep" a na pasztetową baleron to znaczy, że jest jeszcze bardzo młody i żyje tylko tym co teraz. Profesjonalnie to moge Wam napisać prawdę historię tego serwera. To tak już dwa lata temu wbiłem 616 lvl jak jeszcze wielu z Was nie było tu w grze tak jako pierwszy zdobyłem all legendy. I tak od 2lat nie grałem tamta postacią.
avatar
to zachowanie godne gma?
avatar
to ze wysmiewasz osoby ktore nawet nie biora udzialu w tej dyskusji " osadnik A Rakkeri na pasztetową baleron xD "
avatar
W czym znowu wyśmiewam?
avatar
skoro jest gm to powinien nauczyc zachowywac sie profesjonalnie i obiektywnie w stosunku do kazdego a nie przez pryzmat tego lubie a tego nie, ten do ciapciakow a ten od rakkeriego
avatar
@Kanopus Z jednej strony racja, ale myśle, ze gdyby zaczął mu współczuć to dopiero byłby płacz, ze sie smieje z biedaczka
avatar
Bo to taki GM. Jego pozycja, podobnie jak Czesia wynika tylko z panującego tutaj kolesiostwa.. Od zawsze łamali regulamin, od zawsze byli nietykalni i od zawsze wypominali łamanie zasad innym.
avatar
niby 'gm' a wysmiewa graczy, bardzo korzystnie takie zachowanie 'administracji' wplywa na wizerunek serwera (y)
avatar
XeNoK pryszcze to masz prędzej na twarzy lizusie. Idź tam pobiegaj za twoimi kolesiami, może Ci rzuca coś gratis.
avatar
Po prostu przemawia przez was zazdrosc przemawia.
avatar
Ja tam spokojny, jedyne czym sie przejmuje, to tym Realem który mi kupon przegrywa wlasnie, bo rumunek to tylko kolejny pryszcz, który za chwile po prostu zniknie jak paru przed nim
avatar
Boże ludzie spokojnie ! Po co tak agresywnie :/
avatar
A Rakkeri na pasztetową baleron xD
avatar
No mój "idol" osiągał w tej grze wszystko jak ty jeszcze na chleb "pep" mówiłes xd
avatar
@Rumunek hahahahahaha xD
avatar
Fajnie tam w Mediolanie <3 Vidal mój człowiek Duży uśmiech
avatar
XeNoK, Rakkeri w porównaniu do twoich idolów osiągnął tutaj wiele, można nawet powiedzieć że wszystko co było możliwe. Więc akurat ma prawo być czyimś idolem, w porównaniu do nieudasów stojących w centrum i uzalajacych się nad sobą.
avatar
No czytanie takiego płaczu wprawia w dobry nastrój, nie powiem, ze nie. Tylko tam w Mediolanie sie nie dzieje za dobrze ;/