Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
niby 'gm' a wysmiewa graczy, bardzo korzystnie takie zachowanie 'administracji' wplywa na wizerunek serwera (y)
avatar
XeNoK pryszcze to masz prędzej na twarzy lizusie. Idź tam pobiegaj za twoimi kolesiami, może Ci rzuca coś gratis.
avatar
Po prostu przemawia przez was zazdrosc przemawia.
avatar
Ja tam spokojny, jedyne czym sie przejmuje, to tym Realem który mi kupon przegrywa wlasnie, bo rumunek to tylko kolejny pryszcz, który za chwile po prostu zniknie jak paru przed nim
avatar
Boże ludzie spokojnie ! Po co tak agresywnie :/
avatar
A Rakkeri na pasztetową baleron xD
avatar
No mój "idol" osiągał w tej grze wszystko jak ty jeszcze na chleb "pep" mówiłes xd
avatar
@Rumunek hahahahahaha xD
avatar
Fajnie tam w Mediolanie <3 Vidal mój człowiek Duży uśmiech
avatar
XeNoK, Rakkeri w porównaniu do twoich idolów osiągnął tutaj wiele, można nawet powiedzieć że wszystko co było możliwe. Więc akurat ma prawo być czyimś idolem, w porównaniu do nieudasów stojących w centrum i uzalajacych się nad sobą.
avatar
No czytanie takiego płaczu wprawia w dobry nastrój, nie powiem, ze nie. Tylko tam w Mediolanie sie nie dzieje za dobrze ;/
avatar
Nic tak nie osładza oczekiwania na druga połowę meczu jak mądre wypociny Rumunka Duży uśmiech Jakie to dojrzałe.Jak wiele można się nauczyć czytając takie wypowiedzi. Upijam się każdym słowem wypisanym jego zacnymi paluszkami Duży uśmiech
avatar
Czekaj czekaj pisze mi coś takiego osoba, której dalej smierdzi z buzki od wchodzenia w tyłek rakkeriemu kazdego dnia w pc? XD No nic "myślałem, że trochę bardziej kumaty jesteś" Smutny
avatar
A odpowiadając. No nie, liczyłem że jeszcze troszkę się z wami pobawię.
avatar
XeNoK ciebie to wlasciwie nie liczę jako gracza, jęzor masz pewnie cały w stolcu od tego pucowania pośladów... Spróbuj kiedyś mieć własne zdanie, zobaczysz jakie to przyjemne samemu decydować co chcesz robić.
avatar
@Rumunek To nie zostaje nic innego jak pogratulowac tak smutnego zycia, ze musisz sie dowartosciowywac w internecie smiejac sie z innych xD
avatar
Super cieszę się Twoim szczęściem mam nadzieję, że się wystarczająco pośmiałeś Uśmiech
avatar
I co mam płakać nieudasie? Ja tu od dawna już wchodziłem tylko się pośmiać z takich jak Ty.
avatar
@Rumunek Normalnie dostałem polecenie z góry aby dać Ci warna za takie coś i go dałem. I tak rumuński przyjacielu zostaniesz ukarany jeszcze bardziej więc nie szykuj się na tego 2 grudnia.
avatar
Jak śmieszesz w ogóle napisać do Kanopus "myślałem, że trochę bardziej kumaty jesteś", jak ty nie możesz skumać ze nie podałem ani razu Nazwiska Nikosia....