Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@XeNoK To zalezy komu bys tak powiedzial
avatar
Nie wspominajac, ze jego jedynym celem jest wchodzenie do gry, zeby sie z kogos posmiac czy powyzywac. To dopiero trzeba miec smutne zycie
avatar
porównujesz słowo "głupi" do "ruda kurewko" czy "mały kutasie? xD W realu to byś najpewniej za takie coś po gębie dostał, jesli bys sie w ogóle odważył to komuś powiedziec w twarz
avatar
To nie wiem jeżeli w realu ktoś do was powie że jesteście Głupi to z płaczem do domu uciekniecie ?
avatar
Mógłbym sie tu rozpisac troche, ale po co, skoro wystarczy ten sceen osy pare wiadomosci nizej
avatar
HERA KOKA HASZ LSD! Nie wiem co wy wszyscy sie czepiacie tego Rumunka ja pier*Ole ludzie nie macie co robić?
avatar
XD
avatar
Lepiej przyznaj ze po prostu szkoda Ci że to nie do Ciebie trafiły by te przedmioty
avatar
Bo w sumie powinienes dostac jedno i drugie
avatar
"Twoja noga nie postanie na tym serwerze to nie pytaj do kiedy ban" No więc jesli to jest uznane jako jakis dozywotni ban zamiast delete, to juz w ogóle smiech na sali
avatar
XeNoK z tego co wiem, to ja mam bana a nie delicje...
avatar
@Bayu zeby tylko raz Uśmiech
avatar
Tam coś wczesniej o kolesiostwie pisaliscie, to macie teraz równouprawnienie, jak patrosa wtedy tak rumunka teraz
avatar
@XeNoK No to jeszcze powinni dodac dlaczego po usunieciu postaci Hoolsplayer itemki zostaly oddane Uśmiech
avatar
Tylko jeśli on już tak zatrzyma itemki, to licze, że administracja wytłumaczy np takiemu patrosowi dlaczego swego czasu jego wszystkie itemy były usuniete gdy mu deletowali postać
avatar
Ja nigdzie nie grzebie. Płacić Ci nikt nie kazał i nie przypominam sobie, żeby była o tym jakaś wzmianka w regulaminie, no chyba, że sie myle, to poprawcie mnie
avatar
Za moje itemki, zapłaciłem z własnej kieszeni. Ja Ci do twojej nie zaglądam, więc nie rozumiem czemu grzebiesz w mojej Xenoku.
avatar
@osadnik Mam nadzieje, że te wszystkie jego itemy zostaną jednak skonfiskowane przez administracje lub usuniete a nie, że sobie wejdzie i rozda/przerzuci jak to juz bylo w paru przypadkach
avatar
#freeRunun
avatar
No właśnie, ale chciałem rozdać swoje złote monety.