Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
A no dobra, to zapamietam ze od teraz w gierce slodzic innym ludziom a pozniej na forum im pisac ze sa tylko kozaczkami, team kolesiostwo i ze smutne zycie xd
avatar
I to nie jest że Cię atakuje, tylko po prostu nie rozumiem waszej wypowiedzi skoro to było napisane ironicznie
avatar
Ale co to ma teraz do rzeczy, bycie miłym dla kogoś w gierce a do wypowiedzi na SB?
avatar
tym bardziej, ze w grze byłes o wiele milszy a tu bez jakiegokolwiek powodu startujesz do mnie xd
avatar
No to dla Ciebie moze bezsensowne, nie rozumiem tylko po co mnie atakujesz zamiast to normalnie przedstawic i poprzec argumentami Oczko
avatar
Wkurzają mnie po prostu twoje bezsensowne wypowiedzi. Jeżeli osoba placze przez internet bo go przezywaja przez kabel to dopiero wtedy można nazwać to SMUTNYM ŻYCIEM
avatar
ja nie oceniam jakie kto ma kompleksy, ja oceniam zachowanie, które nie powinno miec w ogole miejsca
avatar
A to że ktoś napisał że jest rudy to druga osoba musi mieć wielkie kompleksy skoro urażają go słowa przez kabel ;>
avatar
Szkoda, ze juz jednego bana od egiego dostałem taki jestem nietykalny kozaczek xd
avatar
@Arek Bonaventura ale jaki ty masz teraz do mnie problem, bo nie rozumiem? W grze na priv jakos byłes o wiele milszy
avatar
Łatwo można się domyśleć że napisał to Ironicznie, a że łykacie to wszystko jak pelikany, to już nie nasz problem, o smutnym życiu to ty się lepiej nie wypowiadaj, kozaczek bo wiesz że nikt nic tobie nie zrobi #TeamKolesiostwo
avatar
@XeNoK To zalezy komu bys tak powiedzial
avatar
Nie wspominajac, ze jego jedynym celem jest wchodzenie do gry, zeby sie z kogos posmiac czy powyzywac. To dopiero trzeba miec smutne zycie
avatar
porównujesz słowo "głupi" do "ruda kurewko" czy "mały kutasie? xD W realu to byś najpewniej za takie coś po gębie dostał, jesli bys sie w ogóle odważył to komuś powiedziec w twarz
avatar
To nie wiem jeżeli w realu ktoś do was powie że jesteście Głupi to z płaczem do domu uciekniecie ?
avatar
Mógłbym sie tu rozpisac troche, ale po co, skoro wystarczy ten sceen osy pare wiadomosci nizej
avatar
HERA KOKA HASZ LSD! Nie wiem co wy wszyscy sie czepiacie tego Rumunka ja pier*Ole ludzie nie macie co robić?
avatar
XD
avatar
Lepiej przyznaj ze po prostu szkoda Ci że to nie do Ciebie trafiły by te przedmioty
avatar
Bo w sumie powinienes dostac jedno i drugie