Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Kiedy ja nawet do ciebie nie pisałem tylko do osy xd
avatar
A Ja Ci się nie dam sprowokować Xenoku Uśmiech Mam zbyt dobry humor żeby o gierkę go sobie zepsuć xD
avatar
Ja to pamietam troche inaczej ale jesli dla Ciebie było to z czystej ciekawosci, to dobrze, nie mam chyba nic wiecej do dodania. Tylko nastepnym razem napisz po prostu od razu co myslisz o czlowieku a nie sie w jakies podchody bawisz, ze tu udajesz milego a pozniej masz jakis problem
avatar
Ciebie albo Czesi się pytalem
avatar
Co do VIP-ów, owszem rozdawałem te vipy jak chciałem komu chciałem bo po co mi 2bp VIP-ów? A że nie użyje wszystkich to wolę dać ludzią co zużyją go na wbijanie lvli czy tam na coś innego, co do gildii to spytałem się z czystej ciekawości. Chciałem zobaczyć na jakiej zasadzie to działa
avatar
Nie wiem czy jeszcze wspominac o tym jak mi vipy wrzucales do domku, mimo ze nie prosilem albo jak pytales czy bedzie jakas rektuacja do ciapciaków, bo chetnie by dolaczyl xD Moze lepiej ze nie bylo tej rekrutacji, bo teraz tobie by pisali o jakims kolesiostwie
avatar
Moze nie jestem przyzwyczajony do pokazywania ludziom dwóch stron twarzy w zaleznosci od sytuacji
avatar
Nie uraziło mnie ani troche, próbuje tylko zrozumiec o co ci chodzi Oczko
avatar
Aż tak bardzo Cię to uraziło? Ojejku przepraszam nie chciałem :/ xD
avatar
A no dobra, to zapamietam ze od teraz w gierce slodzic innym ludziom a pozniej na forum im pisac ze sa tylko kozaczkami, team kolesiostwo i ze smutne zycie xd
avatar
I to nie jest że Cię atakuje, tylko po prostu nie rozumiem waszej wypowiedzi skoro to było napisane ironicznie
avatar
Ale co to ma teraz do rzeczy, bycie miłym dla kogoś w gierce a do wypowiedzi na SB?
avatar
tym bardziej, ze w grze byłes o wiele milszy a tu bez jakiegokolwiek powodu startujesz do mnie xd
avatar
No to dla Ciebie moze bezsensowne, nie rozumiem tylko po co mnie atakujesz zamiast to normalnie przedstawic i poprzec argumentami Oczko
avatar
Wkurzają mnie po prostu twoje bezsensowne wypowiedzi. Jeżeli osoba placze przez internet bo go przezywaja przez kabel to dopiero wtedy można nazwać to SMUTNYM ŻYCIEM
avatar
ja nie oceniam jakie kto ma kompleksy, ja oceniam zachowanie, które nie powinno miec w ogole miejsca
avatar
A to że ktoś napisał że jest rudy to druga osoba musi mieć wielkie kompleksy skoro urażają go słowa przez kabel ;>
avatar
Szkoda, ze juz jednego bana od egiego dostałem taki jestem nietykalny kozaczek xd
avatar
@Arek Bonaventura ale jaki ty masz teraz do mnie problem, bo nie rozumiem? W grze na priv jakos byłes o wiele milszy
avatar
Łatwo można się domyśleć że napisał to Ironicznie, a że łykacie to wszystko jak pelikany, to już nie nasz problem, o smutnym życiu to ty się lepiej nie wypowiadaj, kozaczek bo wiesz że nikt nic tobie nie zrobi #TeamKolesiostwo