Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Wbiłem raz po nocce tak z ciekawości zerknąć czy jest jakiś większy i było 5 wolnych małych, także też kwestia "szczęścia" się przydaje.
avatar
Żebym miał takie chęci wstać o 5 Duży uśmiech
avatar
Cuda to może nie są, ale trzeba się ich w końcu pozbyć. 3 małe domki na sell: https://forum.pokexgames.pl/showthread.p...5#pid21215
avatar
jak bedziesz logowal o tej 5 rano i sprawdzal domki to w koncu trafisz na pusty
avatar
a ile to roboty zmienic ip? pierwszy lepszy vpn i zmiana ip w kilka sekund. juz nie mowiac ze niektorzy maja zmienne ip
avatar
Masakra
avatar
i wejdz do gry naxer o ile mozesz
avatar
bo komus by sie chcialo ip zmienac zeby miec domek XD
avatar
@Duocrash jest limit jednego domku na konto a gdy wprowadzimy limit na ip to ludzie zaczął zmieniać ip tylko po to aby trzymać domki
avatar
Licze ze administracja ruszy tylek i w koncu to ogarnie. Bez obrazy oczywiscie
avatar
Nie dosc ze ludzie Ci wchodza raz na ruski rok to maja po 10x domkow prawie i to wiekszosci puste.
avatar
Będzie kiedykolwiek ten limit na te domki w saffron?
avatar
Witam serdecznie, ja z takim jednym malym zapytaniem, byłaby jakaś jedna osoba chętna na pójście pomóc w quescie Legend Box Lub chociaz odpalic?
avatar
Nie złapałeś pokemona Lugia. niestety nie tym razem. Dzięki za event!
avatar
Jeśli masz ją przyjętą aby zabić 20 zapdosow to niestety póki jej nie wykonasz nie zmieni się
avatar
z tym daily questem musi tak być, że misja się nie zmienia póki się jej nie zrobi? Codziennie powinna być inna chyba? Bo od tygodnia mam zabić 20 zapados i płakam
avatar
Ważna sprawa Naxer proszony o zjawienie się na serverku
avatar
Naxer mozesz wejsc do gry
avatar
cud Język
avatar
4 jest online