Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Przecież strata hasła to problem twój nie administracji
avatar
Tutaj nawet maja wyjebane w ludzi ktorzy maja problem z odzyzkaniem hasla gdzie ktos wjebal w gre dobre kilka stowek ;d
avatar
Jesli masz na mysli czy mozesz zalogowac to tak zyje / jesli chodzi o checi administracji to nie Uśmiech
avatar
@Smiercionosny Smog Żyje, ma się tak bardzo średnio, ale jakoś żyje Uśmiech
avatar
Chyba tak, aczkolwiek nie wiem
avatar
Siemanko serwer żyje jeszcze??
avatar
Poziomu
avatar
Siemka, niestety nie mam lo
avatar
siemka, odpali mi ktos dzis pieska? tak po 18
avatar
Cześć
avatar
Wlasnie probowalem zalozyc taki sam pisze ze niby zajety logik ( pisalem do supportu Poczty WP ) odpisali mi jedynie ze email zostal usuniety z Braku uzytkowania ( dlatego napisalem tutaj o pomoc )
avatar
Skoro został usunięty to powinno się go dać założyć na nowo. Ja kiedyś ta robiłem żeby na jakiejś gierce konto odzyskać.
avatar
Panowie jest jakaś opcja odzyzkac konto? Przypadkiem przy zmianie hasła zmieniła mi się klawiatura z polskiej na jakieś dziwne litery / znaki? Niestety do e-maila nie ma dostępu ( nie używany od lat był i został usunięty)
avatar
@Rumunek Ja gdzieś swoje chwale? Doprecyzuj, bo chętnie przeczytam.
avatar
Nie ma go jeszcze, bo nie jest zrobiony a gdyby to ode mnie zależało (ogarniałbym skrypty itp) to byłaby tu już dawno. Jak nie mam na coś 100% wpływu to nie obiecuje żadnych terminów.
avatar
Czyli chyba nie zostało zrozumiane jak należy, no nic, nie chce mi się tego w ciemno tłumaczyć.
avatar
Każdy swoje chwali więc nie ma się co dziwic
avatar
Lugia to jest wszystko ale co Pan ithuriel powie jak sam questa zrobił i go jeszcze nie ma bez jak panie ??
avatar
Jak usunięcie? Jak ja jeszcze nie dostałem odpowiedzi na pytanie sprzed miesiąca do kiedy mam bana?
avatar
@Fazii Żaden restart jeszcze nigdy żadnemu serverowi nie pomógł.