Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Mnie też nie widac
avatar
jestem codziennie, owszem raz krócej raz dłużej, ale codziennie, najdłużej oczywiście w weekendy, bo w tygodniu (jak każdy) mam swoje życie. Ciebie tutaj raczej nie widuje ostatnio, a poza tym nie minęło za dużo czasu odkąd sam z tej funkcji zrezygnowałeś.
avatar
@poke Polak - *Jestem online codziennie, od wielu miesięcy* przez jakieś parę miesięcy Cię nikt nie widział na serwerze chyba że wejdziesz na jakieś 5-10 min i to tyle kappa :o
avatar
Życzę wszystkim miłej niedzieli Uśmiech
avatar
Ja mógłbym dopiero jakoś 12 najszybciej potem najwyżej jakoś 16-17
avatar
..., byłam, czekałam ale (czas nagli). W takim razie zapraszam w godzinach popołudniowych.
avatar
Zapraszam Arus do gry
avatar
@Ithuriel z góry przepraszam za skradzione liczby :/ @Czesia jak byś mogła to określ mniej więcej godzinę w których będziesz online.
avatar
Lugii nadal nie ma ?
avatar
Ithu, mocno się o to postarałam (bardzo mocno)
avatar
Raz człowiek zapomni i już 5, 1, 2 w poke lotku [*]
avatar
Szkoda że ta administracja odchodzi ;< a co z tymi questami? Nadal nic nie wiadomo? Administracjoooo
avatar
a czego tu sie spodziewac po osobie/osobach ktorzy nie maja bladego pojecia o prowadzeniu jakichkolwiek serwerow
avatar
Ale widzę że plan osadnika żeby wy banować całą populację dobrze działa, bo już prawie nie ma graczy
avatar
To ja chętnie kupię jakiś domek dużo płace
avatar
a najlepsze jest to, ze jak ktos sprzedaje domki to chetnych do kupienia nigdy nie ma xD
avatar
gdyby leniwce chcieli tez duzo domkow to by logowali o tej 5 rano
avatar
Nadal gra max 6 osob i niektorzy po 10 domkow maja. Kiedy leniwce to ogarniecie
avatar
sprzedam legendy
avatar
Myślę że mój wkład w życie serwera zasługuje na unbana