Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@Duocrash A widziales zebym gral? xD Mordo wiem ze myslenie i ty nie idziecie w parze ALE postaraj sie wypocic cos sesownego z siebie Uśmiech Xenok ale sobie prezent na swieta robie swietnie sie bawie Duży uśmiech
avatar
Miałby ktoś może xatu box? Bądź Natu
avatar
Ale sie ludzie kochają w ten świąteczny czas, aż się łezka w oku kręci <3
avatar
Płacz i płacz. Zmień płytę tam ciućmoku mały. Przypominam że to Ty ciągle pisałeś że już nie grasz ;d więc nie wiem po co się udzielasz Oczko
avatar
@Duocrash I nie zapomnij o update napisac i o tym ze nie grasz bo to juz firmowka u ciebie niedopałku Uśmiech
avatar
@Duocrash GUGUGaga idz jeszcze poplacz o itemki do domku w tibi 2headzie
avatar
I więcej tego durnego "iks de" kaszojadzie.
avatar
Nie pajacuj. Oczko
avatar
moze lepiej nie, bo bedzie placz ze ci clean wyczyscil itemy z domku
avatar
@Duocrash Ozdoby XDDDDDDDD Jeszcze zabierac z mapy moze niech ci odrazu naxer domek wybuduje nowy ? Albo nie Wille ew jacht XD
avatar
Bo i tak nie doczekamy sie questow jak i czegos nowego. Procz tych lalek.
avatar
Odblokujecie chociaz mozliwosc brania ozdob z outlandu. Bo niektorzy chociaz chcieliby miec jakies ozdoby.
avatar
Normalnie bym śmigał żeby nie dać się dogonić, ale obecnej sytuacji mogę jedynie pogratulować chęci, reszta to tylko cyferki.
avatar
Dzieki
avatar
Gratulacje Duo !
avatar
Hej, 21:57 Awansowałeś z poziomu 599 na poziom 600!
avatar
Przypominam tylko głosującym na obu kandydatów, że głosy bez uzasadnienia są nieważne. Miłego dnia !
avatar
@Konopus idz na Tibie rl, albo na br pokexgames tam sa updaty. Przestańcie juz.. kur.. ile te wasze "marzenia" moga trwac. ;x
avatar
A tu dalej te smieszne, bezcelowe rekrutacje trwaja w najlepsze zamiast ruszyc 4 litery i wziac sie za jakies updejty i skonczenie w koncu tego lugi questa O matko
avatar
28.03.2021 o godz 18.30 zapraszam na servis roweryk wymagany poziom 90